Skocz do zawartości

Turnigy TGY i10 = czy warto kupic???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chłopie przeczytaj wątek o TGY w tym dziale, przeczytaj instrukcję w pdfa...

a potem zadawaj pytania.

Witam-wprawdzie temat dawno nie aktualny ale mam nadzieje ze ktos mi odpowie na pytanie zwiazane z trymowaniem w tej apce.Mialem na krotko taka aparature i nie bardzo mi sie podobalo trymowanie w niej-chodzi mi o maly zakres-kat wychylenia serwa i czy posiada ona tzw trym step==czyli szerokosc skoku trymera po kazdym impulsie.Moze ona ma ta funkcje ale sie nie doczytalem o tym nigdzie.

Witam-wprawdzie temat dawno nie aktualny ale mam nadzieje ze ktos mi odpowie na pytanie zwiazane z trymowaniem w tej apce.Mialem na krotko taka aparature i nie bardzo mi sie podobalo trymowanie w niej-chodzi mi o maly zakres-kat wychylenia serwa i czy posiada ona tzw trym step==czyli szerokosc skoku trymera po kazdym impulsie.Moze ona ma ta funkcje ale sie nie doczytalem o tym nigdzie.

W moim testowanym egzemplarzu trzeba bylo az trzech lub czterech impulsow zrobic  przyciskiem trymera aby ruszylo sie serwo.W innych apkach za kazdym impulsem idzie serwo=moze nie umialem tego ustawic-prosze o pomoc bo aparatura mi sie podoba i chcial bym ja kupic ale musze to wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukałem. Tak progresywne suwaki są czasem może potrzebne do oblotu nowego modelu, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby było potrzeba więcej niż te 120 kroczków... Po wylądowaniu i tak reguluję na serwach do wartości, która okazała się w powietrzu właściwa, więc następne loty są z trymerami ustawionymi na zero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przy oblocie przydałby się większy skok trymera. Później na ziemi można ustawić mechanicznie. Mi zdarzyło się ze zabrakło mi trymera przy oblocie. W następnym locie ustawiłem mikser na pokrętle.

Dzieki za wypowiedzi kolegom-a juz mialem ochote kupic ta apke-ale przy tak malym zakresie trymowania oblatywanie modelu jest- powiem delikatnie utrudnione a w szczegolnosci podczas ladowania- trzeba by trzymac drazki w odpowiednich niewygodnych pozycjach==nie do przyjecia.Pozdrawiam wszystkich i koncze ten temat-dzieki za wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeżeli model jest prawidłowo zbudowany to zakres trymerów wystarcza w tej aparaturze. Co do ładowania polecam kabelek z końcówka załamaną o 90 stopni ( taka kątowa) można wtedy odłożyć aparaturę podczas ładowania bez obawy uszkodzenia gniazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.