Skocz do zawartości

Chodzi mi po głowie edge 540


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to mniej więcej widziałem jak opisujesz. To, że balansowanie nie jest nieskończone to pewnie wynik tolerancji odczytu, bo u mnie proces kończy się np 4,19 - 4,18 - 4,20. Gdy po locie cele były dość rozjechane to ładowanie strasznie długo trwało i ilość prądu przekraczała wartość pojemności pakiet o 30%. Potem wziąłem się na sposób, że ładuję na fast a potem końcówka na Balance. Ale głównie to po prostu na Charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hologramu nie widzę na ładowarce, choć dziś po 10 minutowym lataniu w pakiet weszło coś około 2200mah, a nie za bardzo mogę wyładować pakiet do końca tak że by sprawdzić ile teraz mieści, bo latam obok domu, a za pas startowy robi droga betonowa, około 2m szerokości i około 50m długości.

To znaczy droga jest długa ale tylko taki odcinek mam bez lini wysokiego napięcia, kabli itp jest tylko z jednej strony płot betonowy, w dodatku wiaterek zawsze jakiś powiewa ale prawie nigdy  wzdłuż drogi , zawsze jak nie z jednej strony to z drugiej.

Latam z zegarkiem 10min i zabieram się za lądowanie bo przeważnie robię 2-3 podejścia i wolę mieć zapas energii.

Kurcze latając fun cubem nie mam takich problemów , nawet nie wychodzę na ten odcinek bez kabli tylko startuję pod kablami, pomiędzy słupami , i na wszystko mam czas a model leci i dokładnie tak jak chcę i tam gdzie chcę.

Dziś przyszła paczka i zamówiłem sobie śmigło APC do tej extry z ładnym kołpakiem , i po zmianie śmigła z tower pro na apc z kołpakiem coś się zmieniło, nie wiem co ale model jakoś chętniej lata, i prawie nie skręca w lewo, mimo że na tower pro lecąc pionowo w górę lekko skręcał na lewo, po zmianie śmigła nie zauważyłem tego , a śmigła nie licząc koloru wyglądają jak bliźniaki jednojajowe, tyle że na tower pro latał bez kołpaka, czy kołpak ma coś do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.