Skocz do zawartości

Trochę nietypowa platforma


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Biedne szczupaczki, już zupełnie bez szans. :wink:

Kadłub widze z laminatu. Ale jak rozwiązałeś uszczelnienie przedniej części kadłuba? Widze, tam pokrywę przykręcaną na śruby. Nie boisz się o dostanie wody do środka? (zakłądam, że latać ta łódka nie będzie :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Postępów brak jakoś mi się na razie nie chce

Co do komory nie będzie jej będę się starał tak wyważyć aby lekko pływała i tak jak napisałeś zanurzenie wymuszone prze ster zanurzenia

no i muszę przerobić przód bo popełniłem błąd za szybko skleiłem przednią część i teraz muszę rozkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajmy, znajdzie się i u nas kilka oczek wodnych z czystą wodą. :wink:

Ja do dziś miło wspominam wakacje nad Jeziorem Piłakno k. Borowskiego Lasu. 12m widoczności pod wodą. Pływało się z Maską i fajką jak w basenie. :D Z mola na 3m widać było raki w nocy, na dnie. :P

Ale to było "kilka" lat temu, Ciekawe jak to wygląda teraz. :roll:

 

PS - Jeziorko jest znane nurkom. Od lat mają tam coroczną bazę treningową.

 

PS2 - Kurcze, trzeba zacząć zbierać $ i się wybrać w przyszłym roku odwiedzić stare kąty :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.