Jump to content

Trochę nietypowa platforma


Recommended Posts

Posted

Biedne szczupaczki, już zupełnie bez szans. :wink:

Kadłub widze z laminatu. Ale jak rozwiązałeś uszczelnienie przedniej części kadłuba? Widze, tam pokrywę przykręcaną na śruby. Nie boisz się o dostanie wody do środka? (zakłądam, że latać ta łódka nie będzie :devil: )

Posted

Następne zdjęcia dla zrozumienia zasady działania

9a1ab53b00773ca3med.jpg

40dc8633a5ac9241med.jpg

A przód przykręcam kluczem imbusowym wsadzanym z przodu

7337a858458e7bd6med.jpg

To jest rura w której leci śruba

dc01a402f704aed3med.jpg

da9b1f5e9969a57bmed.jpg

  • 3 weeks later...
Posted

Postępów brak jakoś mi się na razie nie chce

Co do komory nie będzie jej będę się starał tak wyważyć aby lekko pływała i tak jak napisałeś zanurzenie wymuszone prze ster zanurzenia

no i muszę przerobić przód bo popełniłem błąd za szybko skleiłem przednią część i teraz muszę rozkleić

Posted

Gdzie znajdziesz taką czystą wodę do pływania.

Na kamerze to będzie 20 cm widoczności.

Oświetlenie jakieś ?

No ale będę podpatrywać postępy.

Posted

Oj nie przesadzajmy, znajdzie się i u nas kilka oczek wodnych z czystą wodą. :wink:

Ja do dziś miło wspominam wakacje nad Jeziorem Piłakno k. Borowskiego Lasu. 12m widoczności pod wodą. Pływało się z Maską i fajką jak w basenie. :D Z mola na 3m widać było raki w nocy, na dnie. :P

Ale to było "kilka" lat temu, Ciekawe jak to wygląda teraz. :roll:

 

PS - Jeziorko jest znane nurkom. Od lat mają tam coroczną bazę treningową.

 

PS2 - Kurcze, trzeba zacząć zbierać $ i się wybrać w przyszłym roku odwiedzić stare kąty :faja:

Posted

Nawet jak będzie widać na 20cm to i tak będzie super

Na razie jakoś zahamowałem, ale damy rade zrobimy to (muszę się sprężyć żeby jeszcze w to lato przetestować )

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Posted
Test 2 zrobił mój brat bo jechał nad jezioro

Trochę to nie wychodziło

Za mało balastu

ukręcił się wał i zgubiła śruba

http://vimeo.com/5772384

 

z tego co widzę niezłajazda z tym jest - u-boot to zestaw kupny czy samoróbka ??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.