Skocz do zawartości

Zestaw PZL-37 Łoś 1,49m


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 383
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Kabinki i gondole są być może do kupienia w Artexie.

 

 

 

 

Czy ktoś z zainteresowanych posiadaniem Łosia kontaktował się z Artexem w sprawie możliwości kupna od nich kabinek i gondoli do modelu?

 

Tomek z ciekawości zapytam czy powstała wersja z napędem spalinowym Twojego Łosia? Czy raczej jest to nie możliwe, żeby zmieściły się tam silniki spalinowe powiedzmy po 4ccm no i co za tym idzie zbiorniki na paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik dokładnie takiego Łosia elektryka, rozważałem przerobienie go na spalinki. Niestety, ilośc miejsca jakie zajmuje chowane podwozie jest wykorzystana tak, że nie pozostaje go na nic innego. Zdjąłem nawet poszycie aby obejrzeć czy można zbiornik zamontowac w kadłubie. Teoretycznie dałoby się, ale o pojemności pozwalającej na ok. 2 min lotu na dwóch silnikach. Tak siak, dla tej skali tylko elektryczny.

Na marginesie- tego Łosia mogę sprzedać za niewielkie pieniądze. Jakby ktoś chciał....... :-) to proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zip jest u mnie dobry po wrzuceniu na serwer coś nie chce działać, wrzucam jeszcze raz.

No i efekt ten sam.

Mogę komuś zipa 10mb wysłać aby gdzieś umieścił gdzie nie ma takich cudów?

Masz zapchniętą skrzynkę!

Wyślij na kojani@onet.eu - wystawię na dropboxie.

 

Kojani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej składanie niemal bez kleju, w sumie poza wklejeniem wręgi kadłuba to większość składa się na wcisk,ostatecznie na szpilki.

Lepiej poskładać ile się da na wcisk i szpilki , niż zalać dwa lewe czy 2 prawe skrzydła , (da się)

Powodzenia w budowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.