Jump to content

Wojtan

Modelarz
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Wojtan last won the day on December 12 2018

Wojtan had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Chrząstów k/Mielca
 • Zainteresowania
  Strzelectwo IPSC, modelarstwo
 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Wojtan

  Nieaktualne

  Nieaktualne.
 2. Witam. Z racji planów sezonowych wystawiam na sprzedaż ładnego klasyka za rozsądne pieniądze. Ze względu na trawiaste lotnisko - zdemontowałem charakterystyczne podwozie, ale można je z powrotem założyć, choć jest lekko przyniszczone. Jest to konstrukcyjny elektryk ( w mojej wersji latał z powodzeniem na: 4S 4000mAh, silnik 4250 580kV na śmigle 14x8 i regiel 70A. Masa do lotu - ok. 2,4kg. Rozpiętość - 1576mm. Jednakże sprzedaję tylko model z serwami, zestaw napędowy jest mi potrzebny do zbliżonego modelu. Serwa do lotek i steru kierunku: Tower Pro SG 5010, na wysokości: Tower Pro MG 995. Ze względu na długość skrzydła - odradzam wysyłkę kurierem. (koszt ok 100 zł) Mogę dowieźć w promieniu 60km od Mielca. Cena za model z serwami: 550 zł.
 3. Witam. Sprzedam co następuje: 1. Aparatura Flysky FS-i6 - niewiele używana, z dodatkowymi nakładkami z drukarki 3D pogrubiającymi i zaokrąglającymi chwyt, do przykręcenia/przyklejenia we własnym zakresie - bo osobiście tego nie użyłem. Urwany zatrzask klapki baterii - kawałek taśmy spełnia tę samą rolę równie dobrze - cena: 150 zl, w komplecie również jeden odbiornik FS-IA6B - czyli pełnowymiarowy sześciokanałowy z telemetrią. Oraz oryginalna zworka do bindowania. 2. Odbiornik 1 szt odbiornika TGY-IA6B - czy Turnigy czy Flysky, - bez różnicy - binduje się jednakowo niezawodnie - 40 zł/szt 3. Jeden odbiornik FS-ia10B - czyli raczej do aparatury 10-cio kanałowej Turnigy/Flysky i10 - 60zł 4. Czujniki napięcia - 1 szt - 15 zł. 5. Moduł FS-RM003 - 50 zł. Ceny bez kosztów wysyłki.
 4. Lotki też już zrobione, zabudowałem balsą przewidywane mocowania dźwigni. I pojawia się pytanie: 1600mm to już nie żarty, czy te dźwignie będą dobre? https://modelemax.pl/pl/dzwignie-lotek-i-sterow/19140-dzwignia-lotki-20mm-a3-czarna-t-max.html i na ogon: https://modelemax.pl/pl/dzwignie-lotek-i-sterow/7217-dzwignia-steru-kierun-65mm-r2-t-max.html
 5. Trochę przybyło: W kadłubie przeszlifowałem otwór na serwo ogonowe rozmiaru standard i dodałem podwójną półkę, żeby wkręty miały się czego trzymać. Podobnie serwa w skrzydłach: powiększyłem otwory na serwa midi i zdublowałem półkę, a pod sklejkę wzmacniającą dźwigar - płaskowniki węglowe 0,5x3mm.
 6. Na pierwszym planie jest Sławkowe SU 1600mm - A to z tyłu to jest dokładnie to co myślisz - dzisiaj skleiłem szkielet centropłata A jutro ma być ładnie, więc wezmę DLG i też polatam pół dnia
 7. Żeby nie być gołosłownym:
 8. No podobno teraz jest dobry czas na budowanie modeli właśnie
 9. Czy powstał już jakiś prototyp, czy jeszcze model nie zszedł z deski kreślarskiej?
 10. Witam. Z racji planów sezonowych wystawiam na sprzedaż ładnego klasyka za rozsądne pieniądze Ze względu na trawiaste lotnisko - zdemontowałem charakterystyczne podwozie. Jest to konstrukcyjny elektryk ( w mojej wersji latał z powodzeniem na 4S 4000mAh, silnik 4250 580kV i regiel 70A. Jednakże sprzedaję tylko model z serwami, zestaw napędowy jest mi potrzebny do zbliżonego modelu. Serwa do lotek i steru kierunku: Tower Pro SG 5010, na wysokości: Tower Pro MG 995. Ze względu na długość skrzydła - odpada wysyłka kurierem. Cena za model z serwami: 550 zł.
 11. Również szczerze polecam. Po tym jak Sławek dorysował węglowe wstawki w stabilizatorze poziomym, model jest nie do zajechania w powietrzu. Pytanko: czy maska silnika będzie do dokupienia osobno? Wciąż nie znajduję czasu na doszkolenie się w rysunku 3D i latam z taką prostą donicą, którą sobie narysowałem i wydrukowałem
 12. No dobra, widzę że jakiś czas temu zdrowo się podniecałem tym tematem, i oto nadszedł czas żeby pociągnąć ten wątek, mam nadzieję że do szczęśliwego oblotu. Mój model będzie miał oczywiście elektryczny napęd, 6S. To pewnik. Reszta jeszcze nie jest wybrana, ale mam pewne sugestie płynące od kolegów, czym się podzielę.
 13. Weźcie się lepiej za ubieranie choinki....
 14. Cała ta gównoburza o UŻYWANE śmigło za 2 zł? Ludzie, dajcie na luz....
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.