Jump to content

rc.fpv.poland

Modelarz
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by rc.fpv.poland

 1. Odpowiedział bym, ale zagrożono mi już banem hehe
 2. Niepisanej zasady. Spoko że mi mówisz o tym przed banem a nie po. Miło Mam nadzieję że ta zasada dotyczy wszystkich Niech będzie bez politykowania.
 3. Kobiety które chcą być rybami i głosu nie mieć, świat się kończy
 4. Bo zachodu musimy słuchać i robić to co nam powiedzą ! A my nie mamy moralnego prawa nawet pomyśleć inaczej ! To fakt, masz się zarejestrować, spełnić wszystkie warunki, siedzieć cicho, ewentualnie możesz podziękować że jeszcze całkiem nie zakazali. Mocno wierzę w hasła naszych przodków "ignorancja to siła, wolność to niewola". A wszysto dzięki naszemu wielkiemu wodzowi, nasz rodak to sprawił, nasz przedstawiciel na szczytach nowego euro socjalizmu ! Chwała mu za to, nie ch żyje normalność !
 5. Nie bylo w Polsce komunizmu? A kto zabijał partyzantów w katowniach ub? No chyba że dla kogoś komuna to "tylko ocet na półkach", nie ma wyłącznie octu nie ma komuny A graupner sam na siebie ukręcił bat, dziwię się tylko że tak długo wytrzymał na rynku.
 6. Tak czy siak trzeba "uregulować" wszystkie kwestie związane z lataniem Na czym by się nie latało To fakt. A my nie mamy tu NIC do gadania. Dobry niewolnik to cichy niewolnik Macie jeszcze pół roku samolwolki zanim w końcu zapanuje normalność. Tak jak na zachodzie.
 7. Przesadzacie W kinie nawet kiedyś puszczali "Latający Cyrk 'Mąty Pytona' " Więc kino z modelarstwem można łączyć. Zarówno kino jak i symulatory to podstawa. Kto nie ma nic do ukrycia chętnie się zarejestruje i przytaknie nowym przepisom. W końcu "safety first" ! S-pokój i bezpieczeństwo !
 8. Ale przynajmniej ma koszulkę! Dziękujemy !
 9. Latanie na łonie przyrody? "A na co to komu potrzebne"? Symulator to podstawa Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Chyba każdy z nas się z tym zgodzi?
 10. Pitu pitu o pogodzie. A tu na poważnie trzeba znaleźć nowego kandydata do bezwarunkowego i bezkrytycznego wychwalania na forach. I to szybko.
 11. "Przecie" masz jeszcze symulatory. Nie panikuj.
 12. Stosunek jakości/ceny jakoś nie powałał w graupnerze. Gdyby tak było to raczej by się utrzymał, nawet z drogim sprzętem. Ale niestety rynek to rynek, a konkurencja nie śpi.
 13. Dlatego chrześcijaństwo jest całkiem inną jakością niż jakiś tam buddyzm czy islam Tu nawet pomyślenie jest zbrodnią przeciw ludziom i Bogu Pozdro
 14. Program "Polska bezgotówkowa". Żyjemy w śmiesznych czasach. A ta Pani na zdjęciu to nie przypadkiem córka naszego kolegi z forum?
 15. I organy od więźniów politycznych w gratisie z kamerami śledzącymi w technologii edge. A my to chcąc nie chcąc napędzamy.
 16. Gorzej już chyba nie będzie
 17. Pytasz o przydomowe lotniska (amatorkę) a później o wesela (komerchę)? Obecnie w PL to się rozgranicza. Przepisy zmienią się diametralnie w przyszłym roku.
 18. W wersji mobilnej coś nawet tekstu nie da się skopiować do translatora. Po ludzku, to co tam jest napisane?
 19. I sprawa najmniej ważna O której nikt nie wspomina. Teren chyba będzie musiał być własnością prywatną a my będziemy musieli mieć co najmniej zgodę właściciela gruntu, zgadza się? Odległości od zabudowań?
 20. Dji, znowu dji ... https://dailyweb.pl/dji-tworzy-aplikacje-ktora-pokaze-nam-drony-w-okolicy/amp/
 21. Jasne, rejestracja będzie i już, właśnie o tym piszę. Są kwestie w nowych przepisach z którymi nic nie zrobimy nawet będąc w stowarzyszeniu. Skupić się trzeba na kwestiach które zmienić można. Ktoś oświecony wypisze te kwestie które można zmienić wraz z odnośnikami (żeby nikt nie powiedział że są wyssane z palca ? A dyrektywa określa te kwestie dosyć jasno.
 22. Jeśli ktoś uparcie twierdzi że mamy tyle do powiedzenia w kwestii nowych przepisów zacznijmy od meritum, od samego obowiązku rejestracji.
 23. Ostatecznie przepisy mają być spójne we wszystkich krajach członkowskich. To akurat nie mój wymysł. Czym się mogą różnić a czym nie określone jest w przepisach które narzuca nam ue.
 24. Akurat przejmować się GB nie musimy. Ale warto patrzeć co się tam dzieje. Bo to samo ostatecznie będzie i u nas.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.