Jump to content

chowane podwozie

Modelarz
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zakopane
 • Zainteresowania
  Samoloty RC latające - spalina
 • Imię
  Antoni

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. until

  Andrzej był wybitnym modelarzem i nieocenionym kolegą. Gdzie leżą Wierzawice ?, może jakieś 2 słowa informacji ? Pozdrawiam, Antoni.
 2. O.K. Dużo zdrowia i jeszcze raz stokrotne dzięki. Najlepszego w 2021 r. A Twój hydrograf postaram się osobiście zobaczyć na wodzie, zobaczymy. Antoni
 3. Cześć, życzę powodzenia w "dłubaninie", którą sam uwielbiam. Będę śledził postępy, o ile się da. Jak coś zdobędę n.t. Hydrografu - dostarczę. Odchodzę z forum, Antoni.?
 4. Zegarmistrz ? ? Piękne części - Twoja robota czy w zestawie były ?
 5. Miałem kiedyś ruską brązową - najlepsza, ale każda jest dobra, PO ZMIESZANIU ALU PROSZKU I TO DUŻO, bo ON odprowadza ciepło ! Po zmieszaniu nie może spływać ze spoiny. Mała próba prawdę Ci powie. Pozdrawiam.
 6. Dziękuję za fatygę, mój jest starszego typu z inną głowicą, ma chyba ze 25 lat. Dziękuję za pomiary, coś pokombinuję...Pozdrawiam, Antoni P.S. samolot , którego nie słychać to UFO, ja wolę zapach i dźwięki...?
 7. Dobra żywica zmieszana z proszkiem aluminiowym (w tym przypadku). Mam tak poklejone tłumiki ... i trzyma. Stalowe lutować.
 8. Tłumaczenie z niemieckiego to ciężka praca, dla mnie ten język nicht versteien ? i niestety kojarzy mi się...Pozdrawiam Antoni
 9. Czyli można skorzystać z Twojej pracy ?
 10. Widziałem kiedyś na nowym tynku zbudowanego budynku napis " nie ufaj rodzicom, zrób się sam ".Tu podobnie ze szczepionką - sam sobie wyprodukuj w domu jak nie ufasz tym co z tego żyją - proste ? Szczepionka jest nieobowiązkowa i bezpłatna ! Skorzystają inni...? Pozdrowienia na Nowy Rok 2021.
 11. Dzięki za Życzenia, Tobie również Zdrowia i dużo wolnego czasu na modelarstwo. Pokład sosnowy czy świerkowy piękny. Na oryginale mahoniu ani tekowego nie było. Kleiłeś na pokład z zestawu czy bez niego ? Tzn. ten biały był wykorzystany jako "forma" czy pozostanie pod nim na modelu ? Pozdrawiam - Antoni.
 12. Witam, podziwiam Twoją robotę i jej ilość. Mam MC24 Mega Rom (35 MHz)z dostawką 2,4 GHz Jeti. Czy zakres przetłumaczonej instrukcji załapie się na moje radio ? Pozdrawiam - Antoni P.S. Ciekawe, mamy taki sam awatar...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.