Jump to content

chowane podwozie

Modelarz
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zakopane
 • Zainteresowania
  Samoloty RC latające - spalina
 • Imię
  Antoni

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Kocham spaliny, hałas i takie modele. U mnie tylko MVVS i Super Tiger. Parę innych też ale ASP i OS w tym wymiarze - brak. Czasowniki ? Zdanie złożone, oddzielone przecinkami. Matura w 1973 roku, potem studia...Pozdrowienia Plany Fary Ki 61 Hien w wersji skrzydeł konstrukcyjnej albo styropian i fornir (balsa ) Rozp. ok.1,2m dla silnika 1,5 - 2,5 cm3...Do kolejki bo teraz buduję 3 inne.
 2. Mam czeskie plany Fary, stawiam Hien do kolejki, konstrukcja balsa + styropian (skrzydła) 1,5 - 2,5 cm 3.
 3. Poszukujemy tłumika do Super Tiger`a G 35 - 5,8 cm 3, jego zwłok, tudzież członków , które z niego zostały , a nadają się jeszcze do reanimacji lub pobrania miary...May Day.
 4. Czyli nówka spod igły...powodzenia przy remoncie. Konstruktor Trenera przewidział silnik już od 2,5 cm3 i...latało . Trzymaj się zdrowo, Antoni.
 5. Błażej - Granacik. Chcesz te plany ? , daj namiar na priva. art_c już dostał...
 6. Mogę nie pisać ,ale jak nie łapiesz dowcipu - ręce opadają, przepraszam i pa....
 7. Poszukaj na allegro, wpisz co szukasz (helikopter, śmigłowiec) i szukaj do skutku... Ojca pytaj nie mnie
 8. Komu, komu bo idę do domu...Taki sam, ale koloru czarnego. Rok prod.1985. Regulacja obrotów przez pokręcenie głowicą.
 9. Ja też nauczyłem się z Modelar`a, planów i pobytów w CŚ, gdzie bywał A.Rachwał, bo współpracował z MVVS`em, dlatego takie dobre silniki robili Drogi Art-C Załatwione, jutro "leci" do Ciebie. A jeszcze : Komu, komu ? bo idę do domu
 10. ...aha, zapomniałem, nigdy do nich (Czechów) nie używać naszego słowa "szukam, szukać, itd " tylko "hledać, ja hledam...Tamto słowo to paskudne przekleństwo w ich języku
 11. BRAWO, ODGADLIŚCIE , tłumacz przysięgły przetłumaczył to kiedyś "dosłownie "(!) Plany są do wzięcia 1x, resztę (jak będą chętni) zrobię ksero odbitki.Jutro poszukam instrukcji budowy. Jak nie zamkną ksera przez covid , jutro będą dla Was 2 x.
 12. Plany Trenera mam 100 %, udostępnię ale muszę odszukać. Czy jest instrukcja - nie pamiętam ale pokopię w przepastnych zasobach. Jest po czesku, ale to prawie po polsku. Jak trzeba będzie - pomogę. Wiecie co to po czesku znaczy " wyplataci drat do jizdnicho kola " ? Ciekawym odpowiem. Kamuflaż "japoński" wpadł mi do głowy jak znalazłem powycinany w dziurki kawałek ceraty. Wyszło extra , prawie jak Hien 61 - Tony a nie zamierzałem. Chętni dadzą wiadomość, policzymy ile tych planów, to xero zrobię. Pozdrawiam właścicieli "starych Trenerów", nadmieniając, że stare to są piramidy w Egipcie...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.