Jump to content

jureks

Modelarz
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jureks last won the day on October 24 2019

jureks had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About jureks

 • Birthday 12/07/1960

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Jaworzno
 • Imię
  Jerzy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jureks

  Ale Cyrk...

  " Tak czy siak trzeba "uregulować" wszystkie kwestie związane z lataniem." Jak nam wszystko uregulują to zostanie tylko symulator w domu.
 2. jureks

  ŁOŚ Tomka

  Witam. Pytanie do autorów latających Łosi Tomka. Gdzie mają środek ciężkości ?. Kolega składa Łosia i nie wie gdzie zamontować podwozie główne. A są to zależne od siebie punkty.
 3. Witam. Posiadam wymienione żyro. Z instrukcji wynika że współpracuje ono z odbiornikiem Futaba z S BUS i PPM. Czy da się żyro uruchomić z odbiornikami np, Spectrum,Turnigy,FS,KDS,Radiolink które mają tylko PPM. Czy musi być S Bus. Czy są jakieś ustrojstwa które wpina się pomiędzy żyro a odbiornik bez S Bus i PPM ?.
 4. Wiem że trochę się czepiam.Ale. Jeżeli potraktować w/w post jako reklamę to większość reklam ( mając na uwadze miejsce jej produkcji lub produkcji produktu reklamowanego ) emitowanych w jakiejkolwiek stacji TV powinno być nadawane w angielskim,niemieckim, francuskim itd . Jednak są one kierowane do NAS Polaków i są one emitowane w języku POLSKIM. A tak wogóle to idę z psem i dobranoc.
 5. "Forum jest ogólnodostępne i nie dyskryminuje osoby z poza Polski ". Ani mi to w głowie. Kiedy ja pisałem do 3D LabPrintu z pomocą oryginalnego czecha zrobiłem to po czesku. Czego Tamta strona nie omieszkała pozytywnie zauważyć. Nie czepiam się ale w regulaminie forum jest wyrażnie co ma być w profilu niezależnie od roku jego założenia. Nadal podtrzymuję że nie wszyscy muszą znać angielski. Jest to w TYM kraju język obcy tak jak czeski czy chiński.
 6. Ordering kits or ARF is possible at badan.cz. Z tego zapisu wynika że jest to oferta handlowa więc powinno być w giełdzie. Posty powinny być pisane zrozumiale.Nie wszyscy muszą znać angielski. Co to za profil ?.
 7. Z holandii przesyłka za darmo,bez trackingu Poczta Polska prawie 4 tygodnie.
 8. To POWINNO być już usunięte z wielu względów. Temat wywiązał się z związku z: https://pfmrc.eu/index.php/topic/82143-hi-guys-i-want-to-introduce-our-new-aerobatic-model-for-this-season-revolto-265-motor-120cc-rcgf-120-in-my-first-prototype-wingspan-and-lengh/ Kuba
 9. Witam. Dostałem żyro A3Super 3 . Czy żyro będzie prawidłowo współpracowało z odbiornikiem FS IA 6B. Czy też to żyro jest dedykowane tylko do Futaby.
 10. Kiedyś w Centralnej Składnicy Harcerskiej paliwem do silników samozapłonowych była mieszanka eteru i oleju rycynowego. Bez nafty i miksolu.Silniki rodziny MK chulały na tym . Do tego dokręcony przeciwtłok aż śmigło odbijało, paliwo w zbiorniku ciut powyżej rozpylacza , kropelka paliwa na tłok przez okienko i silniki paliły.
 11. Witam. Też nie reklamuję. Solisa kit mają za 350 zł,gdzie indziej (wszędzie) bliżej 500 zł. Kto z kogo zdziera skórę.
 12. Jeżeli masz wysokość kabiny ponad 5 cm to nawet vivak 0,5 mm czy 0,75 mm może być zbyt cienki. Wyjdzie wiotka owiewka a raczej nie unikniesz nierównomiernego naciągnięcia vivaku.Jeżeli bardzo nie zależy ci na wadze proponuję od razu 1,0 mm. Będzie owiewka sztywna pomimo nierównego naciągnięcia vivaku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.