Skocz do zawartości

Easy Star przeróbka na model z lotkami - parę pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, fajne to, ale wolałbym rzut z góry żeby wiedzieć ile wyciąć tych lotek i dokładnie gdzie, bo Easy ma wygiete skrzydła i to nie jest wcale takie oczywiste gdzie to ciąć, może jest jakieś rozwiązanie tuningu zaproponowane przez producenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wiedzieć ile wyciąć tych lotek i dokładnie gdzie

Lotki wycina się w skrzydle. Masz do dyspozycji 2/3 skrzydła żeby to zrobić. Po co ci rzut od góry ? Weż model w rękę i zobacz. A co do przeróbki na silnik 3f to wyjmij silnik zrób i wlej wręge i załóż 3f tak jak na fotce od Mikołaja. Ot cała robota.

może jest jakieś rozwiązanie tuningu zaproponowane przez producenta ?
- nie spotkałem się z tym :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre z tych przeróbek rażą mój zmysł estetyczny - może się czepiam, ale czy modele latajace nie powinny być ładne

 

...potwierdzam - mnie też rażą... Co do tych lotek to w sumie odpowiedż już masz. Kiedyś przerabiałem takiego nowego ES, nie będę tu powielał odpowiedzi innych Kolegów, ale chyba nikt nie wspomniał o rurce weglowej - dzwigarze, trzeba ją zmienic na dłuższą, bo po wycieciu lotek okaże sie że sa nie skuteczne bo skrzydło wygina sie do góry i nawet uniemożliwia poprawny ruch w/w. W skrzydle otwór pogłębiałem zapiłowaną na ostro rurką tej samej średnicy co dzwigar ale mosieżną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.