Skocz do zawartości

Super chipmunk


marcinlota1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .....Panowie ja wiem ze to są męczące pytania ale doradzcie co mam kupic na początek 40tke o rozpiętosci 1460 czy 120 o rozpietosci 1800......i dlaczego......juz wiem ze to trudny model ale jest piękny i dlatego.............prosze o długie i jasne odpowiedzi.......musze podiąc decyzje...co kupic...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe zapytanie najpierw - a latałeś czymkolwiek ?

 

Jeżeli nie to sobie odpuść i poczytaj "od czego zacząć"

 

Jeżeli latałeś i rzeczywiście chcesz to sprawdz na co cię stać - cene wyjściową gołego modelu x3 [czasami x4] + nadajnik, odbiornik, ładowarka albo rozrusznik+ żarka [ w zależności od preferencji napędu]

 

Pamiętaj że 120 to już ponad 5kg modelu...

 

A to pytanie zaraz przenosze do poprzedniego tematu - jeżeli zakładasz własny temat możesz w nim zadawać różne pytania byle starać się trzymać głównego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

miałem 40 i był to mój pierwszy model spalinowy po lataniu depronem :lol: i wspominam go do tej pory - wspominam - bo tak zaczarował mnie beczkami, że nie zauważyłem ziemi :shock: :mrgreen:

 

ale teraz kupiłbym 120 zdecydowanie - jednak samolot od 180 cm rozpiętości i jest stabilny i dobrze widoczny a przecież nikt nie każe od razu kręcić akrobacji więc i do polatania lepiej :wink:

 

Jak masz środki i masz jak to wozić to bierz 120 to już samolot 40 to taki mikrusek.

 

No chyba że wogóle nie za bałdzo z lataniem to przy ewentualnym krecie mniejsce straty (finansowe) przy 40...

 

pomogłem czy nie jak kupisz wstaw foty :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja kupiłem niedawno Super CHipmunka 40, chyba z CMPro, bo kadłub laminat, razem z silnikiem Magnum 52 FS. Dane wg byłego właściciela to - rozpiętość 160 cm, dł 125cm. Ciekawe jak będzie latał. Widziałem filmiki z lotu, bardzo szybka maszyna. Niestety modelu jeszcze nie widziałem - czeka na mnie 400 km od "bazy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.