Jump to content

Kamerkabezprzewodowa do samolotu

GRZECHU I JURAS

Recommended Posts

Guest Anonymous

Ale kolega przecież napisał że ewentualnie zwiększy jej zasięg.

BTW, Grzechu, czy Jurasie poszperam, bo kiedyś miałem artykuł o tym jak zwiękzyć zasięg n 2.4ghZ.

Pozdrawiam, Bartek.

Grzechu - ta kamerka absolutnie nie nadaje sie do modelu!!!!!!!! Zmieniając odległosć kamery od odbiornika - a przecież w poruszającym się modelu masz to jak w banku :devil: - musisz cały czas "wysterować" sygnał w odbiorniku. To jest dobre tylko w funkcji statycznej czyli nie poruszającej się.

Ok,dzięki za informacje Panowie. Bartek jak znajdziesz ten artykuł to daj znać.

A może byktoś polecił jakiś prosty aparat cyfrowy,taki bez zmiennej ogniskowej i z dość dobrymi parametrami.?Najprostrzy i mały.Gdzie to można znaleść?

To ten. Zajrzyj też w dział filmy modelarskie - Malinn

Tam masz foty mojego sprżętu szpiegowskiego i jak mam go montowany.

Nie mam serwa na wyzwalacz , a sam boje sie go przerabiać bo boje się, że zepsuje samemu. Kece więc nim filmy tylko.

Niebawem nowy film z pokładu falcona 2m - to będzie rakieta dopiero :rotfl:

NIE wiem zbytnio jakie foty w ruchu ale ogólnie foty są słabe. Tzn. ciemne wychodzą bo do obiektywu wpada mało światła. Trzeba by było rozebrać do to były by lepsze.

Przeróbka tego apatratu jest opisana na forum Alexa - jak dorobić samowyzwalacz , jak go rozebrać , są też filmy i foty tam. Jednak ze mnie elektronik żaden i nie przerabiam samemu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.