Skocz do zawartości

Kamerkabezprzewodowa do samolotu


GRZECHU I JURAS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ale kolega przecież napisał że ewentualnie zwiększy jej zasięg.

 

BTW, Grzechu, czy Jurasie poszperam, bo kiedyś miałem artykuł o tym jak zwiękzyć zasięg n 2.4ghZ.

 

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu - ta kamerka absolutnie nie nadaje sie do modelu!!!!!!!! Zmieniając odległosć kamery od odbiornika - a przecież w poruszającym się modelu masz to jak w banku :devil: - musisz cały czas "wysterować" sygnał w odbiorniku. To jest dobre tylko w funkcji statycznej czyli nie poruszającej się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten. Zajrzyj też w dział filmy modelarskie - Malinn

 

Tam masz foty mojego sprżętu szpiegowskiego i jak mam go montowany.

 

Nie mam serwa na wyzwalacz , a sam boje sie go przerabiać bo boje się, że zepsuje samemu. Kece więc nim filmy tylko.

 

Niebawem nowy film z pokładu falcona 2m - to będzie rakieta dopiero :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE wiem zbytnio jakie foty w ruchu ale ogólnie foty są słabe. Tzn. ciemne wychodzą bo do obiektywu wpada mało światła. Trzeba by było rozebrać do to były by lepsze.

 

Przeróbka tego apatratu jest opisana na forum Alexa - jak dorobić samowyzwalacz , jak go rozebrać , są też filmy i foty tam. Jednak ze mnie elektronik żaden i nie przerabiam samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.