Skocz do zawartości

Oblot modelu P40 Warhawk


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

No fajny pomysł z tym "starym" filmem, niestety zepsuty ostatnim ujęciem. Trzeba było konsekwentnie, do końca. Zaproponowałbym jeszcze wielośc ujęc tzn. więcej krótkich ujęc z różnych stron. Wiem, zwykle nie ma z czego wybierac ale warto na następny raz ułozyc sobie plan. Gratuluję produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie było planu zrobienia filmu po prostu na szybko poskładane z kilku filmików z aparatu na koncu wszedł kolor bo miałem aparat ustawiony w efekcie jeden kolor nagrywałem :P latem nagramy jakis film tak na 60 min oglądania cos w wersji DVD HD z róznymi modelami w akcji prgram juz jest Sony Vegas pro jeszcze tylko kamerka Sanyo HD 1000 i mozna sie zając na serio filmmami z lotów i to nie tylko z naszego lotniska, ale z róznych wypadów na pikniki

 

Bardzo fajnie, ale brakowało mi 'klanku' silnika :)

 

Chciałbys słuchać 2 suwa w takim modelu uwierz nie jest to za ciekawy efekt ta muzyka lepsza ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamerka Sanyo to do modelu? Do filmowania na ziemi nie bardzo się nadaje. Podstawa to wizjer z okularem ocznym, inaczej nic nie będzie widac co się filmuje. No i kłopotliwe mocowanie do statywu.

Co do 60 minut filmu to założenia zbyt optymistyczne, niektórych profesjonalnych produkcji nie da się tak długo oglądac. Ale ambitne plany popieram, życzę ciekawych filmów, bez zachwytu, że samolot leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamerka faktycznie ma wade ze ciezko sie filmuje jdnak za te pieniądze w full HD 60 klatek to super sprawa.Godzinny film można obejrzeć bez znudzenia jesli to dobry film a mam zamiar sie do tego przyłozyc i wybrac tylko konkrety naprawde duzo ciekawych materiałów mi uciekło szkoda, że wczesniej nie miałem sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno CM-PRO nie lata ...

 

Model jest naprawde ładny a jakość filmu i obróbka także są bardzo dobre.

 

Figura w ~ 1:05 jakaś taka nie bardzo jak na warbirda :lol: No i te próby zawisu na końcu :?

 

Model sprawia wrażenie dosyć wolnego, jakby brakowało mu prędkości [nie ciągu] w szczególności lądowanie ale to chyba wina lekkiego przeciągnięcia modelu.

 

Mnie się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model faktycznie lata ok co mnie zdziwiło nie idzie doprowadzic do tego aby zwalił sie na skrzydło z prędkoscią juz lepiej nie bedzie. Latał na pełnym gazie z smigłem 18x10 taka konstrukcja gruby profil niestety a do zawisu brakuje troszke mocy kolega kupił ten model z silnikiem, ale na moje oko motorek na wykonczeniu żeby było jasne model jest kolegi z forum olo115 ja tylko wykonałem pierwszy lot i przekazałem radio zamieniając sie w kamerzyste :devil:

 

PS mimo tych 5kg na sterach czułem prawie fun fly tem model zaprzecza wszystkim pozostały cm pro z czystym sumieniem POLECAM Warhawk P40 na duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiony w windows movie maker jest tam w efektach do wyboru stary film.Akurat bawie sie z Sony vegas i doszedłem do etapu znikających obiektów i efektu ducha tak jak tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=LEsnLRq7nLE http://www.youtube.com/watch?v=-z49pnhQcXY&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.