Skocz do zawartości

PZL-37B Łoś


zibidic

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!!!

Fokker proszę zapoznaj się z numerami 1,2,3,3/2006 "Skrzydlatej Polski" tam jest opis losów Łosi-nigdy żaden Łoś nie został wyeksportowany i tym podobne historie..........Nie wprowadzajmy w błąd kolegów.Polecam forum Odkrywcy-tam cała prawda i zdjęcia o polskim lotnictwie do września 1939 roku :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik.R - na Odkrywcy i Poszukiwaniu skarbów jestem zalogowany od lat bo czynnie uprawiam i to hobby :wink: Co do Odkrywcy - gdybym przyswajał wszystko co się tam pisze to w zimie chodzilbym w sandalach.

Ale jesli chodzi o Łosie to faktycznie masz rację i dzięki za zwrócenie mi uwagi. Nie wiem jak przeoczyłem fakt , że zawarcie umowy a dostarczenie sprzętu to nie to samo :oops: Tak więc Tomku te w barwach Rumunii to po internowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.