Skocz do zawartości

Hitec laser 4


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zbieram sobie pieniądze na pierwszą aparaturę ,którą miała być Futaba 4 .Ale chodząc po sklepach internetowych zobaczyłem że tę aparature można kupić jedynie w pełnym zestawie z serwami itd.Na pełny zestaw nie mam pieniędzy ale znalazłem aparaturę Hitec Laser 4 za 345 zł jest to zestaw bez serw.Jak myślicie , czy opłaca się kupić mimo że aparatura ta nie posiada komputera itd??I czy bez tego komputera da się zmieniać ustawienia ??jk coś to mogę podać link.Chyba ,że znacie jakis sklep gdzie jest Futaba bez zestawu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem finfnsowym polecam zdecydowanie Lasera.

 

Pod względem jakościowym - różnie. Wielu radziłoby Futabę. Ale - z racji że nigdy Futaby w rękach nie miałem - nie będę pisał co jest lepsze.

 

W każdym bądź razie Laser4 to wg mnie aparaturka jak najbardziej godna uwagi.

Ze spokojem bym ją kupił. Oczywiście z ArtHobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze kompletnie z Diakonem. Jak to pod wzgledem finansowym?? Za 200zl ma aparature z kompem. Ma do tego komplet kwarcy i za kolejne 100-110zl ma 4 kanalowy odbiornik mini futaby. Czyli wychodzi na to, ze ma za 310zl komplet, ktory mu w zupelnosci wystarczy do szybowcow i elektrykow (chyba, ze czegos nie wiem o tym odbiorniku). Ew. dorzuci jeszcze odrobinke i ma jeszcze lepszy odbiornik.

 

Co do jakosci to jest to najtanszy sprzet komputerowy Futaby, ale nie sadze, ze jakosciowo gorszy od swoich "lepszych modeli". Smialo moge powiedziec ze Futaba i JR to najlepsze nadajniki w swiecie modelarskim lotniczym i silnikowym.

 

Bierz FUTABE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej w odpowiedziach na takie pytania każdy poleca taki nadajnik, jakiego sam używa(ł) i się nie zawiódł :wink: i tak wybrać bedziesz musiał sam. Chyba każdy znający się co nieco na rzeczy powie, że najlepsza jest Futaba. Ja posiadam Lasera 4. Nie ma żadnych problemów technicznych. Kupiłem go, kiedy zaczynałem z modelarstwem, a wtedy musiałem kupic też całą masę innych rzeczy i oszczędzałem gdzie się dało. Już teraz widzę, że niedługo braknie mi kanałów. Teraz na pewno kupiłbym coś z 6 kanałami i komputerem.

 

Zakładając, że ten model Futaby jest takiej jakości jak inne, prawdopodobnie będzie to lepszy wybór. Nie słyszałem, żeby ktoś krytykował tą markę, natomiast o Hitecu to różnie ludzie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wez futabe

tu masz nadajnik z aku i kwarcami w bardzo dobrej cenie

 

SKORPION

 

 

Ale niestety zapasy się wyczerpały w skorpionie.Ktoś wspomniał o opticu ale raczej mnie stać na niego nie będzie .Jakaś aparatura w cenie Futaby lub Lasera to dla mnie max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić Hiteca Flesh 5x ale nie można go już dostać ponieważ wycofali z produkcji więc także poszukuje jakieś aparatury ale będzie to albo Optic albo Eclipse lub może MX-12 na razie jestem w takcie zbierania funduszy. A co do ciebie to na początek jak najbardziej Leser może być a nie lepiej dołożyć parę złotych i kupić Leser 6, w końcu są o 2 kanały więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.