Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stalem sie posiadaczem Mokiego M5 wraz z nim dostalem taki tlumik jak ze zdięcia.Pytanie dlaczego ten tłumik ma przelot na wylot? No i jakie smigla do niego. Oczywiscie silnik przeszedł gruntowne mycie w myjce ultradzwiękowej, dostał nowe łożyska.Silnik był tak zasyfiały ze pierwszy raz widzialem tak nieposzanowany silnik.Jeden wielki spiek rycyny.Szkoda ze fotki nie zrobilem przed myciem.

20260624_184735.jpg

20260624_184726.jpg

20260624_184752.jpg

20260624_184745.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.