Skocz do zawartości

Naprawa podwozia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety podczas jednego lądowania "odmaszerowało" mi podwozie.

Ułamało się tuż przy mocowaniu koła.

Czy to zastąpić, aluminium chyba za giętkie. Może kwasówka ?

To co jest w tych podwoziach to chyba jakiś stop.

 

podw.thumb.jpg.0b2b5746433f2a332be2dcea435f1210.jpg

Opublikowano

Kwasówka wcale nie jest taka twarda a to tez musi byc lekkie a raczej szukaj AW-7075 T6 (PA9) moze znajdziesz taki pret ale kwasowka ma swoje zalety najwyzej sie skrzywi 

Opublikowano

Czasem w maszynach specjalnie stosuje się "bezpieczniki", np odpowiednio słabsze śruby czy sworznie, które ulegają ścięciu, zerwaniu, czy innemu zniszczeniu by po przekroczeniu określonych sił to ów "bezpiecznik" uległ chroniąc część którą trzymał.. Przykładem z naszego podwórka mogą być nylonowe śruby mocujące skrzydła do kadłuba, itp..

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.