Skocz do zawartości

Naprawa podwozia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety podczas jednego lądowania "odmaszerowało" mi podwozie.

Ułamało się tuż przy mocowaniu koła.

Czy to zastąpić, aluminium chyba za giętkie. Może kwasówka ?

To co jest w tych podwoziach to chyba jakiś stop.

 

podw.thumb.jpg.0b2b5746433f2a332be2dcea435f1210.jpg

Opublikowano

Kwasówka wcale nie jest taka twarda a to tez musi byc lekkie a raczej szukaj AW-7075 T6 (PA9) moze znajdziesz taki pret ale kwasowka ma swoje zalety najwyzej sie skrzywi 

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.