Skocz do zawartości

ESA I Bitwa o Bolesławiec 30.05.2009


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak o tej :D

I jak już mówiłem film świetny.

Ale wiecie co... coś jest proroczego w ESA.

Ta walka:

Mój tato powiedział "wojna to wojna" i w tym momencie się zderzyliśmy.

Na zawodach w Warszawie Kojot powiedział "kibice proszę o bardziej widowiskowe latanie" i strzeliliśmy się czołowo jak kończył to mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawody odbędą się 30.05.2009 na stadionie w Bolesławcu. To już pewne.

Czekam na ostateczną wersje regulaminu. Niby ma być taki sam jak do tej pory, ale ma się pojawić zapis na temat malowania samolotów, tzn ma byc zakazana sfastyka.

 

Tutaj gorąca prośba do wszystkich zawodników. Jeśli ktoś ma (a wim że są tacy, bo ja też miałem) to BARDZO MOCNO PROSZĘ o usunięcie lub zaklejenie na czas zawodów tego znaku. Podczas ostatnich pokazów we Wrocku rozmawiałem osobiście z kilkoma zawodnikami na ten temat. Zdania sa podzielone. Ale sponsorzy (Prezydent Bolesławca, Dyrektor MOSiR) nie chcą nawet syszeć na ten temat.

... jest tyle różnych wzorów malowania...

Ja sie tyle w domu nasłuchałem, że aż mi uszy zwiędły, a teraz mam spokój. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac wzorow malowania do p-40 XD

mam aerograf, teraz trzeba dobrej bialej farby znaleźć.

modele będą ważone? myśle ze niema takiej potrzeby. na stadionie jest duzo miejsca wiec do polatania w przerwie mozna tez cos wziąć ;) ja moze wezme hotlandera jak dokupie nowa zębatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miszczu
Zawody odbędą się 30.05.2009 na stadionie w Bolesławcu. To już pewne.

Czekam na ostateczną wersje regulaminu. Niby ma być taki sam jak do tej pory, ale ma się pojawić zapis na temat malowania samolotów, tzn ma byc zakazana sfastyka.

Bardzo się cieszę w w sezonie spaliny będzie coś bardziej bezstresowego ;)

W sumie z tymi sfastykami to nawet dobrze bo nikt nikogo nie urazi czy coś. Ja za to przybędę z Japońskim okrzykiem kamikadze "banzaj" :mrgreen: I mam nadzieję że wyjadę z pewnym cytatem z Juliusza Cezara. Więc zaczynam kleić KI bo po crashu na Partynicach jeszcze nie naprawione.

P S mam nadzieje ze oprócz kwestii sfastyk nie bedzie nic wiecej w regulaminie zmieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję że wyjadę z pewnym cytatem z Juliusza Cezara.

 

Czyli na pucharze za I miejsce mamy szykować grawerkę "Dla Miszcza" :wink:

 

P S mam nadzieje ze oprócz kwestii sfastyk nie bedzie nic wiecej w regulaminie zmieniane.
nie, nie powinno. I pewnie gdyby nie moje wcześniejsze malowanie nie byłoby tego zapisu. Ale dobrze , że tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miszczu
Czyli na pucharze za I miejsce mamy szykować grawerkę "Dla Miszcza"

Wszystko się może zdarzyć :mrgreen:

Przyjadę i postaram się wypaść jak najlepiej.

Miejmy nadzieję że pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Fajnie, że będzie impreza w Bolesławcu, jednakże ja nie będe uczestniczył - brak kasy na materiał czy na model.. Żałuje trochę, no ale cóż. Aha i Daniel, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy przy organizacji to mów, postaram się pomóc w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki paweł za wstawienie mapki.

Dla tych, którzy nie będą mieli nawigacji przygotowuję właśnie drogowskazy. Format A3. Mam nadzieję, że będa widoczne. Przyczepione będą o słupów przed skrzyżowaniem.

 

Zapisy rozpoczynają się od 9:15 - 10:00. Wpisowe - symboliczne 15zł

Zawody rozpoczną się o 10:00.

Planowany koniec imprezy 14:30

 

Zawody zaczynają się godzinę wcześniej ponieważ mamy ograniczenie czasowe na korzystanie ze stadionu do 14:30.

Organizator zapewnia: kawę, herbatę, napoje oraz kiełbaski z grilla.

 

Prośba o zgłaszanie się zawodników wraz z podawaniem częstotliwości i nr kanałów (niezbędne do ustalenia kolejek) do Czwartku.

Piszcie na : skidan @ wp.pl lub na PW. Dla spóźnialskich też znajdzie sie miejsce - nie będzie większego problemu.

Podobnie jak we Wrocławiu planowane są 2 lub 3 kolejki (zależnie od pogody) + finał oraz finał B :jupi:

 

EDIT: Czy naczelny filmowiec forum również się zjawi? Gorąco zapraszamy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na to ,że zbyt wielu zgłosi się przed zawodami.Większość przyjedzie na żywca.To niestety standart w naszych zagonionych czasach.Utrudnia to niestety zaplanowanie zawodów.Muszę się przyznać,że ze względów rodzinnych sam nie wiem w tej chwili czy dam radę powalczyć w Bolesławcu i dlatego jeszcze w moim FW-190 nie przerobiłem swastyki na okienko :D .Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na to ,że zbyt wielu zgłosi się przed zawodami.Większość przyjedzie na żywca.To niestety standart w naszych zagonionych czasach.Utrudnia to niestety zaplanowanie zawodów.Muszę się przyznać,że ze względów rodzinnych sam nie wiem w tej chwili czy dam radę powalczyć w Bolesławcu i dlatego jeszcze w moim FW-190 nie przerobiłem swastyki na okienko :D .Pozdrawiam Wojtek.

 

Wcześniejsze zgłoszenia albo ich brak to najmniejszy problem. Większym może okazać sie pogoda. Wszytko jest już przygotowane.

Mamy gorącą nadzieję, że frekfencja dopisze. Gorąco zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.