Skocz do zawartości

ESA I Bitwa o Bolesławiec 30.05.2009


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Uprzejmie informuję, że 16 lub 17 maja odbędzie się I Bitwa o Bolesławiec. :jupi:

Wczoraj otrzymałem wstępne informacje z MDK i na 75% uda się coś zorganizować przy okazcji dni Bolesławca.

Mamy idealne miejsce na terenie MOSiR'u

Poproszono mnie również, abym zrobił wstępne rozeznanie wśród zawodników.

Więc, ręka w górę kto przyjedzie. :mrgreen:

 

W imieniu MDK w Bolesławcu gorąco zachęcam i zapraszam wszystkich ESA-maniaków do przybycia.

 

Edit. Wkradł się mały błąd w datach i nie sprawdziłem w jakie dni to wypada. na innej stronie znalazłem aktualne informacje. przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Edit. Wkradł się mały błąd w datach i nie sprawdziłem w jakie dni to wypada. na innej stronie znalazłem aktualne informacje. przepraszam

Google sprawiło mi psikusa.

 

To kiedy ta impreza

Proponowany termin to 16 lub 17 maj 2009. Jeśli jednak będzie zbyt mała liczba chętnych z powodu innych zawodów to oczywiście zostanie zmieniony.

Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 maja są zawody WW II więc myślę że na ten termin będzie mało chętnych. A może zawodnicy z WW II we Wrocławiu pojadą następnego dnia na ESA do Bolesławca ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 maja są zawody WW II więc myślę że na ten termin będzie mało chętnych. A może zawodnicy z WW II we Wrocławiu pojadą następnego dnia na ESA do Bolesławca ;D

Jeśli tak. To może ja przyjade do Lubina i na koniec imprezy zrobimy 3 kolejki o 4-pak bezakloholowego. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skidan zapraszamy do Lubina!Obawiam się jednak,że jeżeli dopisze frekwencja wśród startujących to nie będzie czasu na rozegranie choćby jednej kolejki ESA.Mamy rozegrać I i II WŚ. a to zabierze trochę czasu.Treningowo możemy polatać ESĄ w przerwach.O terminie Twoich zawodów możemy porozmawiać,chyba że koledzy z Warszawy,Pabianic,Zduńskiej Woli i inni zdecydują się zostać na niedzielę aby wziąć udział w zawodach w Bolesławcu.Ale to już Ty,jako organizator musisz przeprowadzić ankietę wśród zawodników.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na 16-17.05 2009 nie ma chętnych to może 30 lub 31,05,2009.

Bardzo nam zależy na zorganizowaniu tych zawodów w tym roku. Jeśli się nam to uda zrobić i frekwencja dopisze to jest ogromna szansa na wpisanie tych zawodów na stałe do kalendarza imprez w Bolesławcu.

Gorąco zapraszamy .

 

Jeszcze raz ręka w górę kto przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie widać chętnych do zorganizowania następnych zawodów ESA.Duch w narodzie ginie .Może Katowice lub Poznań coś wymyślą?We Wrocławiu to dopiero Mikołajkowe,chyba,że w pażdzierniku,z okazji rewolucji

Chętni do zorganizownia zawodów są, tylko zawodników brak.

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu. W najgorszym wypadku powtórzymy walkę z grudnia. 1 na 1 :wink: ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

Ale tym razem będziesz miał model z EPP więc moge się bać :)

A że bać się mozna udowodniłeś na zawodach we Wrocławiu :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.