Skocz do zawartości

Majówka z Elektro Juniorem S


pppd

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z pogody i obecnego "kamerzysty" stworzyłem taki oto "film modelarski"

 

img2633y.jpg

 

Vimeo: http://vimeo.com/4488972

YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=AIToDp7kmxk - koniecznie HQ

 

Filmowane aparatem więc zdecydowanie nie jest to HD :)

Jest to moja pierwsza próba pogodzenia akcji z muzyką, więc będę wdzięczny za wszelkie uwagi i wskazówki na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Vimeo coś skopało z poprzednim uploadem.. co ciekawe film był normalnie załadowany, można było wybrać miniaturkę itd.. ale jak widać nie działał :/ Na Vimeo wrzuciłem jeszcze raz, ale będzie dopiero za ~3h, natomiast na YouTube już jest więc zapraszam do oglądania koniecznie w HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to kolejny film pokazujący, że model po wypuszczeniu z ręki leci, lub nie. Przy czym te drugie, zwykle są ciekawsze. Dobra muzyka.
W takim razie zdecydowanie odpuszczę sobie część drugą czyli latanie na zboczu :) Bo niestety muzyka jak wiadomo nie moja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, spotkamy się pod Domem Turysty, wypijemy piwo i powiem Ci o co chodzi w filmie. Zresztą mówiłem to już wiele razy, sugerowałem aby film opowiadał jakąś historyjkę, a nie był rejestracją zdarzenia. Od tego są logery (dobrze napisałem :oops: ) Można w nim kłamac i nawet trzeba (Licentia poetica)....itp. :D

I jeszcze jedno koniecznie pokaż zbocze. Nie wstydź się, że nie umiesz, tylko się ucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbocze niestety też w formie czysto dokumentacyjnej, ale jak znajdę chwilę, żeby to chociaż trochę zmontować to pewnie wrzucę :) Tak jak mówisz byłoby lepiej gdyby był pomysł na film jakiś konkretny, może kiedyś do tego dojdę :) Wtedy jeszcze będę musiał znaleźć kogoś kto go nakręci :D Póki co jestem na etapie cieszenia się, że raz na 100 razy ktoś w ogóle nagra przelot mojego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jak tylko mogłem, bo przeczytałem Twoją uwagę w wątku o Starlingu :) Pewnie gdybym posiedział nad tym jeszcze kilka godzin to by się coś udało wykombinować, na pewno na przyszłość będę bardziej na to zwracał uwagę. Najwięcej problemów sprawia dopasowanie fragmentów video do muzyki, albo są za krótkie.. albo za długie, a najczęściej zwyczajnie nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasuj muzykę do filmu.

Tak poza tematem...

A jak sobie z tym radzicie?

Ja poskładałem w GarageBand dwa "utworki" bo nie jestem muzykiem i nie potrafię, no i te dwa mam...

A o prawa autorskie mi się rozchodzi.

Bo pewnie jak sobie coś tam na YT wsadzę to jeszcze mi ZAiKS domu nie zlicytuje, ale jak bym nie daj boże chciał posłużyć się tym filmikiem do zareklamowania czegoś (np. komercyjnej strony www)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc w pełni świadomie użyłem ścieżki dźwiękowej z filmu do której nie mam praw, również liczę na to, że mój filmik będzie na tyle mało popularny, że nikt się tym nie będzie interesował. Niestety z moimi zdolnościami muzycznymi to ani GarageBand ani nawet Logic Studio by nie pomogło :/ Jak się ktoś przyczepi to zwyczajnie usunę podkład dźwiękowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc w pełni świadomie użyłem ścieżki dźwiękowej z filmu do której nie mam praw, również liczę na to, że mój filmik będzie na tyle mało popularny, że nikt się tym nie będzie interesował. Niestety z moimi zdolnościami muzycznymi to ani GarageBand ani nawet Logic Studio by nie pomogło :/ Jak się ktoś przyczepi to zwyczajnie usunę podkład dźwiękowy.

 

:)

No w zasadzie nikt się nie przejmuje, to i ja nie będę, a jak oś "pod reklamę" będę robił to jakoś upchnę te moja utworki, może coś jeszcze dostosuję ;)

 

No i jeszcze Applowiec się trafił ;)

Też w iMovie montujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Applowiec się trafił ;)

Też w iMovie montujesz?

Zgadza się, iMovie '09.. ale na szczęście mam jeszcze zachowany iMovie HD który do niedawna można było za darmo pobrać z Apple, bo tam można precyzyjniej wszystko obrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.