Skocz do zawartości

dzwonek tower pro - piszczy


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ostatnim krecie moim modelikiem.. był może z 1m nad ziemia i nagle centralnie w nią odbił ;/ - to chyba przez śmigło ale nieważne..

 

Gdy teraz podłączam pakiet to na małych obrotach widać (patrząc z boku) że kręci się tak jak wycentrowane koło w rowerze :D i przy małych obrotach dotykając skrzydła np. czuć wibracje, a im większe obroty to te wibracje mniejsze.. przed wypadkiem nie sprawdzałem czy są takie wibracje dlatego nie wiem czy tak poprostu ma być czy coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to zrobisz to odkręć te dwie śrubki z przodu ,wybij ośkę i w to miejsce wciśnij nową.

Możesz ją zrobiś z ośki od silnika CD lub tak jak ja robię ,z wypychacz fi 3 do form wtryskowych/np FCPK Bytów/.

Ponieważ widzę że silknik używasz do modelu wielkości ESA to nie musisz robić mocowania na pierścień segera który jest w fabrycznej ośce.Sama siła magnesów wystarczy do trzymania wirnika ,jednocześnie masz łatwo rozbieralny silnik.Sposób jest sprawdzony w ESA ,a oś z wypychacz nigdy nie złamiesz ani nie zegniesz.Prędzej zniszczysz łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ośkę nową i sporo akcesoriów typu mocowania itp w zanadrzu jakby co to sobie wymienię :P

 

a wręga mi się troszkę odkleiła od epp i czy jak dam tam super glue to to złapie na nowo ??

 

 

EDIT:

 

coś nie bardzo wiem jak tą ośke wyjąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz bicie rotora, to żadne wygięcie osi silnika, które Ci sugerują. Najprawdopodobniej, przy uderzeniu wgięła się lekko obudowa rotora. Wystarczy niewielkie uderzenie w rotor i tak się dzieje. Aby to naprawić, należy włożyć sam wirnik w uchwyt tokarni i tak go prostować, by oś przestała bić. Naprawa b. prosta. Tylko trzeba mieć niedużą tokarnię. Mogę Ci to zrobić. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.