Skocz do zawartości

Zakupy w HOBBYCITY


speed_spider

Rekomendowane odpowiedzi

W HC chyba lubią jak się ich upomina i pośpiesza :) Kilka dni temu zamówiłem parę gratów i oczywiście tradycyjnie status "Procesing" wczoraj napisałem maila w stylu "co jest kurde chłopaki?" i dziś rano patrzę status "shipped"

Kilka dni to się standardowo czeka a poganianie chyba niewiele tu pomoże :) Jest sezon więc zamówień mają na pewno sporo sądząc po stanach magazynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W HC chyba lubią jak się ich upomina i pośpiesza :) Kilka dni temu zamówiłem parę gratów i oczywiście tradycyjnie status "Procesing" wczoraj napisałem maila w stylu "co jest kurde chłopaki?" i dziś rano patrzę status "shipped"

Kilka dni to się standardowo czeka a poganianie chyba niewiele tu pomoże :) Jest sezon więc zamówień mają na pewno sporo sądząc po niektórych stanach magazynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sezon więc zamówień mają na pewno sporo sądząc po stanach magazynowych.

 

U nich sezon jest przez cały rok :) więc nie sądzę żeby miało to wpływ na ich stany magazynowe ciekawostką jest to że zawsze po pisemnym upomnieniu zaraz zmieniają status na "wysłane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już teraz niewiem czy zamawiac z HC chciałem zamówić paczke ok 200$ ale jak mi ją opodatkują i oclą to wcale tak tanio nie wyjdzie. Kiedys miałem paczke od nich zamawianą przez kolege na mój adres i dodatkowych kosztów nie miałem

To może zamów to w 2 paczkach w odstępie 1-2 dni. Moja paczka tylko raz trafiła na cło. Akurat dla znajomego, ale było tam 4 czy 5 silników. Może jako hurt to potraktowali. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ostatnio problemow z platnoscia paypal? Mam konto w Millennium i dotychczas nie mialem zadnych problemow. Konto mam zweryfikowane, ale platnosc nie chce przejsc. I tak- mam wiecej kasy na koncie niz musze zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ostatnio problemow z platnoscia paypal? Mam konto w Millennium i dotychczas nie mialem zadnych problemow. Konto mam zweryfikowane, ale platnosc nie chce przejsc. I tak- mam wiecej kasy na koncie niz musze zaplacic.

Jeśli konto masz zweryfikowane, to może limit ci się skończył i trzeba go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat parę dni temu miałem też problem, i to tak, że zrobiłem zakup w r2hobby bez problemu, a następnego dnia już w hobbycity nie przeszła zapłata. Więc spłaciłem kartę na 100% i myślałem, że pójdzie, a tu dalej nic. Tą kartą płacę bez problemów od dwóch lat. W efekcie musiałem zarejestrować inną kartę i tu poszło natychmiast po rejestracji. Nie wiem czy to przypadkiem nie jest związane z upływem ważności karty, co prawda jeszcze oczywiście jest ważna, ale termin kończy się 09.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy paczka z HC jak trafi do polski to trafia na pocztę czy jakiś kurier ją przywiezie? (wolę na poczte bo mam blisko a jak kurier i nie ma mnie w domu to muszę latać po jakichś ich oddziałach) jak to jeszcze jest z tą deklaracją wartości przy akceptowaniu zakupów? wybierać najmniejsza wartośc aby uniknąć oclenia? jak tez powinien wyglądać wybór w tej drugiej zakładce co mozna wybrac ze to częsci lub zabawki itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy paczka z HC jak trafi do polski to trafia na pocztę czy jakiś kurier ją przywiezie? (wolę na poczte bo mam blisko a jak kurier i nie ma mnie w domu to muszę latać po jakichś ich oddziałach) jak to jeszcze jest z tą deklaracją wartości przy akceptowaniu zakupów? wybierać najmniejsza wartośc aby uniknąć oclenia? jak tez powinien wyglądać wybór w tej drugiej zakładce co mozna wybrac ze to częsci lub zabawki itd.?

 

- Mi bynajmniej przywozi zawsze poczta.

- z deklaracją ja zawsze wybierałem najmniejszą, choć wg mojej wiedzy to jest i tak nic nie warte, poniewaz ostatnim razem jak zamawiałem szybowca, serwa 10x, 5 sztuk silników i jakieś tam inne pierdoły to zadzwonili do mnie bym przedstawił jakieś aktualne ceny bo cło i vat będzie. Widocznie w pudełku żadnych dokumentów nie było jak dosżło do urzędu celnego.

Finalnie jak doszło do mnie paka była zaklejona taśmami celnymi, w środku żadnych kwitów tylko kolo z poczty miał dokument z danymi do zapłaty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka

 

W HC chyba lubią jak się ich upomina i pośpiesza :)

To ja mam lepszą ciekawostkę. Wczoraj wieczorem złożyłem zamówienie na trochę drobnicy (jakieś silniczki, serwa, pakieciki, kabelki, ect.), a po dziesięciu godzinach dostałem info, że paczka z zamówieniem została wysłana. Bez upominania i pospieszania! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.