Skocz do zawartości

Zakupy w HOBBYCITY


speed_spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy to pewne na 100% że jak opiszą że to cześci modelu redukcyjnego nie zapłace cła ? a co z podatkiem VAT ? czy to tylko przy mniejszychh zamówieniach czy jakieś wieksze tak opisane ominą te opłaty? która to zakładka oznacza ze to częsci modelu redukcyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cło to najmniejszy problem. VAT to już problem gdyż jest liczony od wartość_przeysyłki+koszt_przesyłki i oczywiście wynosi 22%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi jak oni to sprawdzą - tylko czy hobbycity wkładajakąś kartkę z cenami poszczególnych podzespołów tak aby UC w polandzie nawet to tylko zobaczył.

Mi jak dotąd nie włożono żadnej kartki z cenami. teraz gry pierwszy raz kazano mi cło zapłacić też niewiedziałem jak to oni wyliczyli ponieważ niebyło w środku żadnej informacji o cenie zakupu sprzętu.

Celnik w liście który do mnie doszedł kazał dostarczyć mi fakture zakupu lub jakikolwiek skan lub printscreena z strony na której to kupiłem.

Zadzwoniłem do nich powiedziałęm że zakupy odbyły się przez znajomego który towar odkupił z upadającej modelarni.

Uświadomiłem ich że niema szans na jakiekolwiek faktury lub strony www zmojej strony.

 

Po jednym dniu poczta przywiozła paczkę i rachunek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Temat omijania polskiego prawa jest bardzo delikatny -> za popieranie piractwa są już krawaty. Za oszukiwanie UC też mogą - nawet jeżeli jest to w interesie każdego z nas. Lepiej żeby pozostawało to tajemnicą poliszynela. Dlatego proponuje zamknąć temat. Wystarczająco dużo opisano już w innym wątku. Ponowne mielenie tego samego to tylko strata czasu. A kto nie umie szukać na forum i w googlach sam sobie jest winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.