Skocz do zawartości

Baby!


Konrad_A_W_W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no normalnie gdyby nie to że aktualnie jestem po 0,5l gorzałki bo bym chichoał jak nie wiem co ale spoko. Po drugie moja żona nie chodzi ze mna na lotnisko (chyba musze kupic jej SL II) ale z tym nie mam problemów pełna swoboda tylko brak czasu ! (oznajmiam ze jestem 2,5 roku po ślubie) i jako że moja żonka jest mądra to powinna odejść ode mnie po 7 latach i wymienić na lepszy model (nie RC) ;)

 

PS czyżby kolega motylasty został trans.... ? żeby życie miało smaczek raz kobieta raz chłopaczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diem,

...u nas, żartobliwie, mówi się: "Idę (z modelem/samolocikiem) się puszczać" - może byłoby trafniejsze??? :wink:

 

Co to się narobiło; przy okazji remontu MOTYLAST(A) przebudowana, otynkowana, zarośnięta.... :shock:

A kazania gdzie, ja się zapytowywuję, no gdzie? Teraz z kazań to już chyba :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu aś dowalił tymi fotkami do pieca, to ja się tu na fajną laskę kreuję a Ty wywlekasz jak z szamba najczarniejsze strony mojej bytności :)

To może i resztę fotek zapodaj :)

Jaki jest koń każden jeden widzi, ci co mnie osobiście znają wiedzą że z głową u mnie nie tak, a reszta tylko mnie o to podejrzewa.

Oki tak wyglądam w powiększeniu obecnie na codzień.

 

f22725410a.jpeg

 

0165899de4.jpeg

 

 

służbowo tak :

 

2d9dfd3276.jpeg

 

i tak

 

154afdf0fc.jpeg

 

 

tak będę wyglądał za jakieś mam nadzieje 30 lat

 

4f71b73389.jpeg

 

później tak

 

f64b67bfff.jpeg

 

 

a jak pierwszy raz stringi zakładałem to wyglądałem tak :

 

 

9712887927.jpeg

 

 

A teraz czekam na wypowiedź jakiegoś psychiatry :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.