Skocz do zawartości

Baby!


Konrad_A_W_W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

...ja swoje dozgonne szczęście próbowałem zachęcić do wypadów na lotnisko (grill, świeże powietrze, etc.), ale stwierdziła, że to ponad jej siły - wyobraźnia jej podpowiadała, że zaraz wglebię, czyli to nie na jej nerwy.

Brazylijski serial lepszy :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując dawny napis na paczkach papierosów (tfu, bue):

"Minister zdrowia i opieki społecznej ostrzega: kobieta albo modelarstwo. Wybór należy do Ciebie!"

:P

 

 

 

Napisałeś jak byś dokonał jednoznacznego wyboru....a kogo musisz straszyć powrotem do szybownictwa? :wink:

 

Ja mam podwójnie przechlapane bo jak nie modele to szybowce. Ale mojego syna żona to nawet z modelem potrafi na lotnisko zawieść jak ja nie mogę. Ale wytrzymuje tylko dwa akumlatory z czterech posiadanych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś jak byś dokonał jednoznacznego wyboru....a kogo musisz straszyć powrotem do szybownictwa? :wink:

Ja doradzam nauczony własnym doświadczeniem! ;-) .

Najgorsze, że zaczyna się przyzwyczajać się do straszenia, jak końska :ass: do bata :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prywatna małżonka, oraz kilka koleżanek, powiedziały że przyjadą na lotnisko jak tylko raz wróce z latania z modelem który nie będzie wymagał klejenia. Dziwne to trochę, zawsze myślałem że z modelem jest jak z facetem - im więcej ma blizn, tym bardziej "bojowo" wygląda :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety panowie należy trzymać krótko - tydzień, maksymalnie 10 dni.

 

edit.

A tak na serio sposób jest prosty jak budowa cepa.

Wsytarczy że znajdziesz se człeku tako zwaną kochankę.

Kochance mówisz że musisz być w domu, żona myśli że siedzisz u kochanki, a ty w tym czasie sruuu na lotnisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Każda inteligentna żona sama odchodzi po 10 latach"

moja odeszla po 20 bo dopiero teraz średnie zrobila wykształcenie:) wiec dojżała :))

 

może to zgryżliwe co pisze ale niestety prawdziwe.

A teraz mam tzw. "Swiety spokój" ale i tak zawsze sam sobie gotowałem

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją mam już 14 lat i tak sobie myślę czy oby o te 4 lata nie za długo , chyba jej fakturę VAT wystawie. :rotfl:

 

 

musisz być ostrozny bo potem bedziesz jej placil za faktury co miesiac :))

 

Podsumowanie nasuwa sie samo :

Z Babami żyć trudno ale bez nich czasami jeszcze gorzej

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją mam już 14 lat i tak sobie myślę czy oby o te 4 lata nie za długo , chyba jej fakturę VAT wystawie. :rotfl:

 

Qrde Tomek to jak byś od razu pomyślał to zostałoby Ci dzisiaj ewentualnie ..... jeszcze tylko 11 lat do odsiadki. A żeś generalnie człek dobry, to pewnie już byś wyszedł za dobre sprawowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja współlokatorka z którą żyję na podstawie różnych uragulowań prawnych i konkordatowych (zwana dalej "Żoną") płaci mi różnymi drobnymi usługami od 3 lat - Tomek - generalnie ta reguła 10 lat sie sprawdza. Przez pierwsze 10 lat oboje jesteśmy młodzi i piękni, a potem tylko samce spełniają te warunki - Samice należące do stada musza jakoś sie w nim utrzymać :P

 

Edit: W moim przypadku reguła 5 lat jest bardziej na miejscu ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.