Skocz do zawartości

Baby!


Konrad_A_W_W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod
Też macie problem.Wystarczy wytłumaczyć kobiecie że hobby nas tak pociąga bo jest jak jej piersi. Jedno i drugie jest dla dziecka a bawi się tym tatuś :devil:

 

ps. da się tu jakąś blokadę wieku założyć :wink:

 

Przeczytała to moja żona :D Powiedziała jedno słowo : "dobrrre" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
w życiu prawie zawsze mam pod górkę

i to w obie strony jak pokazuje doświadczenie :wink:

 

czasem łatwiej znaleźć oparcie w obcych niż w rodzinie ale to nie ich wina - tak ich wychowano w domu że te wszystkie hobby zabawki itd to marnacja czasu i pieniędzy

bo dziadek tak mówił , ojciec tak mówił to i on teraz swoim dzieciom tak mówi ..........

a gdy takiego spytać czym się interesuje - NICZYM , pracuje , chleje, nie sprawia kłopotów ..

 

na mecze z kolegami tez nie chodzi bo to kosztuje za wejściówkę a do kina to fanaberia przecież za rok puszczą to w TV ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się interesuje - NICZYM , pracuje , chleje, nie sprawia kłopotów ..

Przynajmniej swoją babę leje. A modelarzowi nie przystoi, cholera... :evil:

 

na mecze z kolegami tez nie chodzi bo to kosztuje za wejściówkę a do kina to fanaberia przecież za rok puszczą to w TV ...

Tym bardziej, że to równowartość jednego, dwóch czy trzech trunków! :P

 

 

 

 

 

 

 

E tam, gadanie - idę pić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ... zawsze jest wybór. Jak w tym kawale, co gość kkupował papierosy i dostał z napisem "Palenie powoduje impotencję" zwraca się do sprzedawczyni i mówi - Poproszę te z rakiem :)

 

A z drugiej strony, Arabi mają takie powiedzenie.

Bij swoją babę codziennie, jeżeli nie wiesz za co, to na pewno ona Ci powie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegaz ale pojechałeś po bandzie z tym Arabem.

 

Ja swojej bić nie muszę , patrze na każdą nowa kieckę i bije w licznik, jak się uzbiera , to nowe zakupy.

A długo czekać nie muszę. :devil:

A jej podejście do mojego hobby jest jak takie, że nie rozumie po co to robię , ale nie przeszkadza ,moja sprawa co robię ze swoim wolnym czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem zaprawdę, trzeba sobie wychować domowników

ja zaanektowałem stół w kuchni na warsztatowy i nikt nie ma prawa z niego zdjąć deski poza mną, wszystkie wolne kąty są pozajmowane przez części modeli.

Nawet pies, który potrafi sam będąc zjeść buty, książki itp. nie dotyka się modeli (co prawda nie dotyczy to śmigieł które namiętnie obgryza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...młodzieży, z tym szukaniem zainteresowanej lotnictwem/modelarstwem to ostrożnie - może się później okazać, że da 'z liścia', zabierze model i radio ze słowami: "Jadę na lotnisko, a jak wróce, to ma być posprzątane i pozmywane" :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to stworzenie boże które Pan Bóg stworzył i postawił w oborze

a że chłopu dała d..y to se wzioł ja do chałupy.

 

A tak na poważnie to czasami naprawde jest problem.

Za ladna to głupia, za brzydka to wstyd ja na lotnisko wziąść.

 

tak zle tak nie dobrze.

JA na szczescie mam to juz za soba teraz moge zacząć bawić sie

a co do rodziny to fakt "taki stary a zabawkami sie bawi jak dziecko"

tylko ze ja wole alkochol do zbiornika lac niz do gardła

ale to juz wybór osobisty kazdego z nas, jeden znaczki zbiera inny kobiety a jeszcze inny gady czy plazy. A ja swoje lubie i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostalem opiernicz. Dzwoni kobieta czy skladam juz w koncu tego heli. Ja do niej ze niestety ale cos wypadlo i 4 kumpli na mecz wpadlo (zalosny byl swoja strona). No to dostalem opizdziel kiedy ja ten heli zrobie.

 

Moja, o ile za duzo nie slucha o modelach ode mnie to toleruje wszystko, czasem sie przejedzie na lotnisko. Pamietajcie - TO NASZE HOBBY, nie ma co zachecac bab do tego, trzeba od nich odpoczywac i to swietny sposob. One maja to tylko tolerowac :)

 

Ah, dodam -

na poczatku: samolociki dla dzieci robisz, to takie niedojrzale

 

po 1 wizycie na lotnisku: no mysle ze juz wiem gdzie bedziesz mial swoja modelarnie w naszym przyszlym domu, tu i tu sie miejsce znajdzie - wielkie zainteresowanie

 

po pewnym czasie: SKONCZ JUZ MI GADAC O TYCH SAMOLOTACH, NIE SLYSZE NIC INNEGO TYLKO SAMOLOTY I SAMOLOTY!

 

aktualnie: akceptacja, nie wtraca sie, czasem wykarze zainteresowanie i pojedzie na lotnisko stuknac pare fotek - dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...młodzieży, z tym szukaniem zainteresowanej lotnictwem/modelarstwem to ostrożnie - może się później okazać, że da 'z liścia', zabierze model i radio ze słowami: "Jadę na lotnisko, a jak wróce, to ma być posprzątane i pozmywane" :twisted: :wink:

 

Dobrze, będziemy ostrożni. Ale to co napisałeś tak mnie rozbroiło... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

uśmiałem się do łez :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem.Wystarczy wytłumaczyć kobiecie że hobby nas tak pociąga bo jest jak jej piersi. Jedno i drugie jest dla dziecka a bawi się tym tatuś :devil:

 

ps. da się tu jakąś blokadę wieku założyć :wink:

mnie sie to podoba najbardziej :mrgreen:

 

A swoją drogą to ja też nie mam łatwo... tato lata od 3 lat motolotnią no a mama to woli sobie wyjść na ogród z kawką niż pojechać na godzine na lotnisko (ja tego nie rozumiem... na lotnisku też jest trawka a kawke można wziąć do termosu :lol: )

 

z drugiej strony mam też troche swobody jeśli chodzi o latanie bo jakieś 300m od mojego domu mam około 400 hektarów pól (zborze, pszenica, truskawki itp.) do latania :D a jak tato sie wybiera na lotnisko to zawsze sie znim moge zabrać... no ale to tato a nie mama (baba)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.