Skocz do zawartości

Baby!


Konrad_A_W_W

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co te nasze muzy sądzą o naszym hobby?

Jak u Was, matki, siostry, żony córki i teściowe;) reagują na to, że znikacie raz po raz i bawicie się modelikami?

Ha! Dla przykładu, ja JESZCZE nie zacząłem latać, a moja dziewczyna wyśmiała modelarstwo jako półśrodek prawdziwego latania, a matka zaproponowała oszczędzanie na czas sutdiów!

Wylejcie swoje żale i troski, byle nie nazbyt brzydko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość miszczu

Ja wylewając moje troski i żale 8) mówie że moja mama zazwyczaj jeździ zemna i z ojcem na lotnisko, nie opuściła jeszcze żadnych zawodów aircombatu od czerwca 2007 roku. W razie czego nawet raz biegła z paliwem na start :mrgreen: Normalnie lepiej być nie może. Sama lata już nawet nawet trenerkiem. Nie wspomne o tym że nie ma nic przeciwko "wszędziebędącym" modelom i częściom (ściany w modelach, na półce model i puchary, na suficie model :P ).

P S mojej przyjaciółce modelarstwo tak się spodobało że sama chce zacząć.

PP S wiem dziwni Ci moi znajomi i rodzina. Normalnie do żadnego profilu policyjnego nie pasują :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz koleżance że modelarstwo jest półśrodkiem do latania prawdziwego, zdecydowanie tańszym o jakieś trzy zera złotych [nie licząc groszowych].

 

Zajmuje to wszystko mase czasu, rzadko przynosi pieniądze [bardzo często je pochłania] ale nie są to znowu koszty nie wiadomo jak wysokie ...

 

Akademik w Warszawie 450zł za samo łóżko w pokoju [2-4)... trzeba zjeść, kupić troche nietanich książek ... Miesięczny budżet rodziny jest dosyć mocno obciążony a pójście do pracy i studiowanie to b. duże obciążenie ponieważ pracodawcy lubią "wykorzystywać" studentów co daje wynik kiepskiej wypłaty.

 

A gdzie jeszcze życie studenckie ...

 

Co do rodziny hmm... twoje zabawki i nikomu nic do tego ...

 

Starsi wyżeracze są nawet wypychani przez kobiety gdy siedzą za długo w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie latam jeszcze, ale jak tylko siostra zobaczy, że jestem na forum, bądź oglądam wasze piękne modele to mów:

" O matko! Jak ty sie tym możesz interesować! Przecież to takie..nudne."

 

Wtedy ja sobie w myślach odpowiadam:

"A jak ty możesz zajmować się tym tańcem?... -.-"

 

:ble: :ble: :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nieco inaczej Karolku!.

Pada ja najczęsciej takie słowa

"jedz po sprzęt( do modelarni) a ja szykuję herbatę (tzn wszelakie wyzywienie całodniowe) a w razie uszkodzenia modelu w poniedziałek po przyjściu z pracy i po obiadku : no to jedziemy do modelarni naprawiac model ,bo z czym POJEDZIEMY LATAĆ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan, Ty jesteś dziecko szczęścia :wink:

 

PS

Albo masz bardzo zazdrosną małżonkę :)

 

PS2

Mojej starczy telewizor i serial; złośliwie komentuję to, że widocznie samica homo sapiens tak całkiem sapiens nie jest... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moje zycie ,......moje ,Hobby,...... moje "zabawki"....

....sie niepodoba ,to prosze zamknac oczeta....

 

Adam P. -szukaj dziewczyny z technicznym zacieciem ,a gdzie ? no proste na np: Lotniskach,Warsztatach samochodowych, zlomowiskach, itp... :wink:

lub.... wez jak leci i sobie wychowaj ... :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem.Wystarczy wytłumaczyć kobiecie że hobby nas tak pociąga bo jest jak jej piersi. Jedno i drugie jest dla dziecka a bawi się tym tatuś :devil:

 

ps. da się tu jakąś blokadę wieku założyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.