Skocz do zawartości

Baby!


Konrad_A_W_W

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ha !!!

ale sie ubawilem :))

no tak zawsze wiedzialem ze nadroższa kobieta to wlasna żona i kochanka a przy okazji najbardziej kapryśne.

 

W sytuacjach kryzysowych zawsze sa winne obie strony

Zona i............... tesciowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widze ze niestety nie jestem odosobniony w swoich pogladach.

 

Ktoś mi niedawno powiedzial ze (cytuje)

Kobieta to jest takie żyjątko które zawsze ale to zawsze kieruje sie instynktem a nie intelektem wiec dlatego jest nieprzewidywalna i zmienna.

 

Twierdze ze coś w tym jest.

Chociaz znam i takie kobiety które sa dla mnie wzorem ideałem ale to sa wyjątki niestety.

 

Wiec Panowie jesli piszecie ze macie fajne i poukladane żony to macie cholerne szczeście bo to jest cenniejsze niz wygrana w totolotka uwierzcie mi mam juz za soba kawalek zycia i nie jedno widzialem :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Chciałbym się podzielić moimi wrażeniami z modelarstwa wspólnie z moją "połówką". Jako, że od dłuższego czasu moje modele to żaglowce mam osobistą krawcową do szycia żagli. Nawet muszę Wam powiedzieć, że Ją to bardzo bawi. Jednak jeżeli chodzi o modele latające, to gdy zagladam do sklepu modelarskiego zawsze słyszę komentarz z nutką ironii: "Pewno chcesz sobie kupić SAMOLOCIK?" Przy tym słowo "samolocik" jest szczególnie akcentowane jakby mówiła do kilkulatka. Na lotnisko zazwyczaj jeździmy razem nie zapomominając o składanym krzesełku dla Niej. Przy czym Ona zajmuję się bardziej damskim hobby: haftowanie i robienie na drutach.

 

Dla moich młodszych przedmówców szukających żon w świecie techniki mam złą wiadomość. Niestety w tej przestrzeni jest duży przeciąg i trudno coś ustrzelić. Ten gatunek ludzki nie nadaje się do dziedzin technicznych ( z drobnymi wyjątkami ). Pamietacie to:

 

Amerykanie wystrzelili w Kosmos małpę i kobietę i po chwili podają instrukcje:

Instrukcja dla małpy: Właczyć silniki główne, włączyć silniki pomocnicze, ustawić trajektorię kursu, kontrolować ciśnienie powietrza itp.itd.

Instrukcja dla kobiety: Niczego nie dotykać i karmić małpę. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest panowie tak, jeśli chodzi o ideał kobiety.

Po pierwsze primo powinna być w miarę inteligentna byś miał człeku z kim pogadać,

po drugie primo ma być reprezentacyjna, piękna, atrakcyjna i seksowna by inni ci jej zazdrościli,

po trzecie primo ma być doskonałą gospodynią, byś zawsze miał uprasowaną koszulę i dobre żarcie,

po czwarte primo ma być bogata, byś miał z czego realizować swoje hobby.

 

A najważniejsze jest by te panie o sobie na wzajem nie wiedziały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najważniejsze jest by te panie o sobie na wzajem nie wiedziały

To mi kiedys moja polowica powiedziala - po czym spytala ktora z nich ona jest.

Ja glupi powiedzialem ze ta inteligentna oczywiscie - niestety akurat trafilem na dzien kiedy chciala byc ta seksowna :lol: - jednak szybko jej przeszlo i musialem sie z sofa na najblizsza noc zaprzyjaznic :P

Prawidlowa odpowiedz brzmi - Ty jestes ta jedyna na swiecie, ktora jest wszystkimi powyzszymi jednoczesnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest panowie tak, jeśli chodzi o ideał kobiety...

AAAAAAAAAAAle mnie oszukali :shock: ...

Ktoś kiedyś mi powiedział, że ideał kobiety to:

-niemowa,

-1,20m wzrostu,

- płaska górna część czaszki (żeby flaszka i kieliszki nie spadały) :devil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAle mnie oszukali :shock: ...

Ktoś kiedyś mi powiedział, że ideał kobiety to:

-niemowa,

-1,20m wzrostu,

- płaska górna część czaszki (żeby flaszka i kieliszki nie spadały) :devil: .

Upadłem ze śmiechu :lol:

To mi kiedys moja polowica powiedziala - po czym spytala ktora z nich ona jest.

Ja zazwyczaj taktycznie milczę......

 

Moja żonka znosi jakoś modelowanie z większym lub mniejszym bólem. Jednak małego helika kupiła mi sama..... :shock: ......

Ale nie podziwiajcie za szybko, że taka dobra - kupiła dlatego, że wyjeżdżając na wakacje nie było miejsca na walizy jak dużego spaliniaka pakowałem :mrgreen: z dwojga złego kupiła mi mniejszego, co by miejsca mniej zajmował (czyli sposób na nie jest ) :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc tak szeroką rozmowę, sam chętnie się wypowiem w tym temacie :D

Szczerze powiedziawszy, przez latanie straciłem już dwie dziewczyny :devil: Ale to tylko i wyłącznie z ich własnej głupoty. Faktem jest że jak szedłem latać (nie rzadko w czasie gdy razem spędzaliśmy czas np u "niej") pytałem czy idzie ze mną, jednak często słyszałem "idź, baw się dobrze, ale wróć", a potem jakieś problemy do mnie że nie mam dla "niej" czasu i że ważniejsze są dla mnie modele.

 

I tu niespodziewanka !! Ostatnio poznałem fantastyczną dziewczynę. Nie chcąc mieć podobnych doświadczeń, na spacery chodziliśmy na lotnisko i często, czasami specjalnie - na próbę, opowiadałem jej o modelach i lataniu. Dziewczyna przyjmowała to dość dobrze :D

Gdy zobaczyła jak latam była zachwycona !! Gdy zaprosiłem ją do mnie gdzie na ścianie wisi moja Extra - była zachwycona :D

 

Teraz wiem że pod względem modeli mam już spokój :D a i przy okazji wspaniałą dziewczynę ;D Ciekawi mnie tylko co powie w wakacje, gdy dokończę nowy modeli i będę spędzał na lotnisku całe dni :devil:

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAle mnie oszukali :shock: ...

Ktoś kiedyś mi powiedział, że ideał kobiety to:

-niemowa,

-1,20m wzrostu,

- płaska górna część czaszki (żeby flaszka i kieliszki nie spadały) :devil:.

 

Robert dodałbym jeszcze że powinna być garbata. Dlaczego ?

Prosta sprawa, chodzi o seks. Z garbatą jest najwygodniej, normalnie opierasz ją plecami o ściane i tylko rytmicznie naciskasz na czoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

AAAAAAAAAAAle mnie oszukali :shock: ...

Ktoś kiedyś mi powiedział, że ideał kobiety to:

-niemowa,

-1,20m wzrostu,

- płaska górna część czaszki (żeby flaszka i kieliszki nie spadały) :devil:.

 

Robert dodałbym jeszcze że powinna być garbata. Dlaczego ?

Prosta sprawa, chodzi o seks. Z garbatą jest najwygodniej, normalnie opierasz ją plecami o ściane i tylko rytmicznie naciskasz na czoło.

Aż się popłakałem ze śmiechu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.