Skocz do zawartości

Hobby King 2.4Ghz


eoker

Rekomendowane odpowiedzi

Używam tej aparatury od 2 miesięcy. Było trochę problemów z instalacją sterowników do kabla oraz z rozszyfrowaniem oprogramowania, ponieważ nie dają do niej żadnej instrukcji. Po za tym nie stwierdziłem żadnych problemów w działaniu. Latam Easy Gliderem Pro do granicy widoczności modelu i nigdy nie miałem problemów z zasięgiem. Jeżeli komuś nie przeszkadza to że wszelkie modyfikacje ustawień aparatury należy wykonać poprzez komputer to myślę że to dobry wybór na początek, ze względu na cenę i bardzo tanie odbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nareszcie mam odpowiedni sterownik! Znalazłem go na rcgroups.com , jest niby do jakiegoś gps ale sprawdza się idealnie jako sterownik do tego kabla:)

 

Oto link:

http://data.versiontracker.com/drivers/auto/leadtek/gps/9450/Leadtek_GPS_USB_Driver.zip

 

Jeśli ktoś jeszcze miał ten sam problem, to ten sterownik mu pomoże:)

 

I dzięki za rady i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robert, nie da się zbindować. Modulacja to jedno, a protokół transmisji to drugie.

Transmisja DSM2 jest opatentowana przez JR-a i działa tylko na JR i OEMach (np. Spektrum , E-Flite). Podobnie nie ma niefirmowych FASStów dla Futaby. Nawet Assan działa tylko z Assanem.

FlySky działa z Imaxem i HobbyKingiem (i chyba Eurgle też), bo robi to jedna fabryka na jednym protokole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś już podłączał tą aparature do symulatora?

na początku w tym temacie było pisane, że możliwe, że trzeba pomajstrować coś przy kabelkach od wtyczki ale nikt tego dalej nie rozwinął...

z zainstalowaniem kabla do configa do tej aparatury nie miałem większych problemów... wystarczy faktycznie nie wtykać kabla przed instalacją, a po zainstalowanie zrestartować komputer i powinno działać.

 

no tylko kupiłem sobie to na razie, aby polatać i poćwiczyć latanie na symulatorach i nie wiem czy coś z tego będzie:/ może to kwestia ustawień?

mam FMS i Leo's RC simulator i już mam dość latania na klawiaturze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, też się stałem posiadaczem tej aparatury :D . Kupiłem przez sklep z pierwszego posta. Podłączenie do kompa to była walka :evil: Ale z pomoca forum udało się, dopiero sterowniki wskazane przez Pawła_K zadziałały. Czy to co pisze fullrespect o max rozprostowaniu kabelka łaczącego odbiornik z satelitką jest regułą? Pytam się bo to moja piersza aparatura na 2,4 G.

 

 

edit:

Czy nikt poza kolegą nie spotkał się z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.