Skocz do zawartości

Tabela Kanałów


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Krzysiek Jak chcą się bawić to niech robią.

Dla mnie ma to sens że zamiast szukać po kwarcach za każdym razem to zerknę i wiem co mam .

Zresztą dla mnie forum to ogólnie duży notatnik.

Jak mam coś w Łosiu poprawić to zamiast szukać folderu ze zdjęciami Łosia (chyba coś ponad 250 zdjęć) to zerkam tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojot, ja sądze że to dobry wątek :) Zamierzam się spotkac na latanku w Grudziądzu. Więc wiem kto jakie ma kanały i widze konflikt :D No chyba że ktoś nei widzi nic poza czubkiem swojego nosa i nie spotyka się na lotnisku z kolegami z forum :D

 

A swoją droga mam madzieje że spotkam ciebie w lato w Pażniewie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylku - przykład chcesz polatać w Parzniewie, rzucasz okiem na kanały 2-3 osób, które są uczestnikami tego forum. Ale nic nie wiesz o pozostałych 25 lataczach z lotniska. Ja twierdzę, że to zestawienie użytkowanych kanałów dla 400 osób z całego kraju nic nie wnosi. Tylko tyle. Jak łatwo stwierdzić, dla np. naszego lotniska publicznie dostępne zestawienie używanych kanałów jest prowadzone.

A konflikt kanałów załatwia się ustaleniami na lotnisku. Bo co? Dokupisz kwarców przed wyjazdem? Będziesz znać zajętość kanałów CAŁEJ ekipy z Grudziądza? :lol:

 

PS. Spotkasz, spotkasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to akurat Pażniew ma swoją tablice, bo Pażneiw to jako takei lotnisko. Ale jesli będe chciał polatac z Tomkiem?? To widze jakie ma kanały itp. Zawsze można się jakos przygotować z kwarcami. Albo potraktować wątek jako notes :D

 

Nieważne co i jak nie jest to wielki wkład i uciążliwość co by taki wątek prowadzić więc niech będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.