Skocz do zawartości

Dromader -postępy w pracach :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

ech... mam wyciete prawie wszystko -ale jkaoś straciłem przypięcie do tego modelu... :)

musi trohe odczekać na półce ;)

za dużo projektów pootwierałem i teraz połowa rzeczy stoi-a w zasadzei leży.. :)

plan na ten tydzień to dokńczenie zestawów RWD5 i An2 z przestzrennymi skrzydłami

 

wracając do dromadera rozważam zrobienie prostego zestawu- bez malowania - tak żeby była baza do wykonania modelu

warto- bo lata pięknie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

hehe

to chyba mój najdłuższy projekt :)

ciągnał sie za mną ze 3 lata... :)

 

ale zostałem w końcu zmobilizowany przez jednego z forumowiczów i powstała pierwsza partia seryjnych "Dromaderków"

rozp 1,4m --ale rozbieralne skrzydło (oddzielane końcówki)

makieta silnika do sklejenia z czarnego epp

przeszklenie kabinki etc

 

więcej wieści wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zbudował dromadera ale jako porządną makietę a to dla tego ze te samoloty wyjątkowo się zasłużyły dla naszego regionu podczas pożaru stulecia w sierpniu 1992 roku w Kuźni raciborskiej, Rudach raciborskich i okolicach spłonęło wtedy prawie 1000 ha lasu kilkanaście wozów strażackich i niestety dwoje strażaków zostało zaskoczonych przez ogień i spłonęli żywcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.