wojcio69 Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 Witam Pochwalę się kolejnym filmikiem Juniora. Tym razem nie z pokładu modelu ale dzięki koledze z pracy możecie zobaczyć jak wygląda moje latanie z pozycji widza.
waldi_f Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 Też kończę Juniora. Po oglądnięciu tego firmu stwierdzam, że jego zakup to był dobry wybór.
Tomisław Piotr Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 Hmmm...,zaraz po zapisaniu się do tego forum wspominałeś o niedowładzie jednej ręki, ale nie sądziłem, że nie możesz sie nia posługiwac. Złożenie szybowca (Twojego Juniora) jedną ręką to nie lada sztuka, no ale wspomagasz sie nogami. Ale złączki elektryczne..., to przerasta moje wyobrażenie. Ja posługując sie dwoma sprawnymi rękami mam problemy. Poniewaz jestem kiepskim pilotem, nawet nie próbuje dociec jak sterujesz modelem. Brawo, jeszcze raz brawo!!!
wojcio69 Posted June 18, 2009 Author Posted June 18, 2009 Tomek nie taki diabeł straszny jak go obsmarowywują. Potrzeba matką wynalazków i na pewno znasz to z "własnego podwórka".
Dj. Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 No Wojtek super loty, zapytam jeszcze czy do sanwy dodają takie fajne smyczki(mam nadzieje że z dodatkowym wyposazeniem)... Jeżeli tak to jutro lece kupic sanwe :mrgreen:
wojcio69 Posted June 19, 2009 Author Posted June 19, 2009 Taaak, dają do sanwy... paragon z kasy fiskalnej :wink: Smycz mam od oooo! a może i dłużej. Chyba z 1,5l bolsem ją dostałem.
Peter Posted June 19, 2009 Posted June 19, 2009 Pelen podziw.Jednak latanie ma cos w sobie , ze jak sie chce latac to nie ma takiej przeszkody ktorej nie mozna ominac.Gratuluje lotu.Fajna muzyczka do tego filmiku :wink: Edit. Obejrzalem rowniez filmiki z pokladu. Masz moje osobiste zaproszenie na forum www.rc-cam.info Bardzo mi zalezy abys umiescil tam swoj film (moze kilka) Taka postawa pilota i osiagniecia musza motywowac. Serdecznie zapraszam.
wojcio69 Posted June 19, 2009 Author Posted June 19, 2009 Witam Peter - prosisz i masz. Czekam na aktywację konta.
KrzysiekZ Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 Wojcio69 - szacunek!! lub "chapeau bas" jak mawiaja Zabojadzi! Krzysiek
marcin_cbr Posted September 7, 2009 Posted September 7, 2009 Witam,jestem pełen podziwu,fajny filmik.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.