Skocz do zawartości

An-2 projekt Marka


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

et voila!

pierwszy z zapowiadanej serii: An2 z przestrzennymi skrzydłami

w wykonaniu Wojtka z Libiąża :)

 

5.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

 

link do klubowej galerii Wojtka:

http://picasaweb.google.com/1marekR/An2Wojtek?feat=directlink

 

trzymam kciuki za oblot! ;)

 

 

 

PS. informacyjnie:

kończę kompletować kilkanaście zestawów Antka z przestrzennymi skrzydłami

taka limitowana edycja ;)

 

wersje:

-5705 "łaciaty"

-Kubuś

-Olsztyn 2000

-biały no name(tylko podziały blach) - będziecie mogli nanieść własny schemat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kiedyś o tym pisałem - ale po roku zadziałało:

 

P6150057.JPG

 

kończę zamykać partię kilkunastu An-tków "łaciatych"

co myślicie o pomyśle żeby dorzucić małe co nieco do ceny, ja dołożę drugie tyle od siebie

i włączamy certyfikat z fragmentem poszycia tego właśnie egzemplarza do zestawu

a dodatkowo wesprzemy remont zabytku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kozy to moje ulubione miejsce w okolicy

przepiękny krajobraz o którym prawie nikt nie wie ;)

 

an2_etykieta.jpg

 

 

w końcu udało mi sie złożyć do kupy zestawy An-tków w wersji z profilowymi skrzydłami.

do wyboru 4 opcje malowań: łącznei z kilkoma sztukami "białymi" które mają naniesione linie podziału blach, nity etc

 

seria jest limitowana:) więc jeśli ktoś ma ochotę podłubać przez jesień przy jakimś modeliku - to polecam go uwadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Fajnie lata, bardzo lubię antka i twój też bardzo mi się podoba! Tylko zastanawia mnie jedno czy antki tak zadzierają do góry przód, bo na twoich filmikach widać jakby cały czas antek zadzierał do góry co niebyt fajnie wygląda...czy to tylko złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Wlsnie jestem na koncowym etapie montazu Antosia i mam pytanie dot mocowania popychaczy lotek. Widzialem na kilku zdjeciach ze mocowane sa na lotkach stosunkowo blisko kadluba, mam jednak wraznie ze w ten sposob przy dlugosci lotki przez cale skrzydlo bedzie to dosc wiotkie rozwiazanie i lotka nie bedzie wychylala sie rownomiernie. Z drugiej strony z racji centralnego mocowania serwa odleglosc popychaczy wzgledem kadluba chyba nie powinna byc zbyt duza?

Bede wdzieczny za wskazowki jak to rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wplywa na sterownosc modelu ? Jest sens kombinowac czy zrobic tak jak ty czyli blisko kadluba?

 

EDIT:

w moim antku cięgna są na środku mniej więcej lotki, a sam popychacz metodą prób i błędów wyginałem tak, aby dawał jak najlepszy skok lotki. zabawy co bez liku ale efekt zadowalający. pozdrawiam

 

A moglbys pokazac fotki jak to wyglada u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.