Skocz do zawartości

An-2 projekt Marka


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Być może nie doczytałem. Gdzie można to zamówić i za ile? Intersuje mnie wersja krakowska ponieważ latałem na tym egzemplarzu (no może nie zupełnie na tym ale na antkach krakowskich) jako "woźnica" albo jak kto woli "kustosz"(mam nadzieję na zniżkę :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki doki :) Panowie i Panie!

mam zaszczyt przedstawić Wam zestaw - tak prezentuje się po rozłożeniu :)

 

zestaw_zdjecie.jpg

postarałem się żeby oprócz napędu i sterowania niczego nie zabrakło: są nawet farbkii do retuszu i płaty epp na łaty ;)

 

zostało jeszcze parę pudeł "bez właścicieli" więc jeśli ktoś ma ochotę - sa do przejęcia:)

 

druga seria będzie... hmmm.. ale chyba niezbyt szybko...

muszę w końcu trochę pożyć i polatać - dość siedzenia w piwnicy! :)

 

no i pora najwyższa na ożywienie witrynki www.napolskimniebie.pl ...

i klubu latających Antków... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że go w końcu mam i nic z nim (tym zestawem oczywiście) nie robię, tylko patrzę i patrzę i buźka się sama robi :D . Postanowiłem, że dopóki nie posprzątam w modelarni dopóty nie będę zestawu profanował. A swoją drogą to potrafisz Marku dozować adrenalinę: po otwarciu kartonu w oczy rzuciły się dwa duże pomalowane elementy z EPP połamane :shock: . Grubo później doczytałem się, że dokładasz kawałki EPP na "łaty"...

W życiu tak wypasionego zestawu nie widziałem (jest nawet wylot rury wydechowej i figurki pilotów!) i takiej instrukcji, z prowadzeniem jak po sznurku.

Aż szkoda mi go będzie oblatywać w taką pogodę - może powieszę go sobie nad łóżkiem :wink: .

Pozdrawiam i czekam na kolejne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiem o czym mowisz Krzyśku! :)

mój pierwszy "Kubuś" wisiał pod sufitem 5 miesięcy(!) nim odważyłem się polecieć... :)

 

mRqS! dzięki za recenzję moich poczynań ;)

a tak na maryginesie: podziękowania za Twój wkład w projekt znajdziesz u mnie na stronce i... w każdej instrukcji An-tka ;)

oczywiscie znalazło się tam również miejsce dla Mirka, Jacka i całego naszego dopingującego mnie do pracy form ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po kilkunastodniowym niecierpliwym przebieraniu nogami oraz nerwowym ogryzaniu paznokci - mam go!

891ebf0a7a01e610.jpg

Zapakowany profesjonalnie, nadruk rewelacyjny w sumie - świetny zestaw. No i model polskiego samolotu. Gratuluję Marku.

Relację z budowy będę zamieszczał sukcesywnie w miarę postępu prac.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozumiem, to coś jak z Chopinem i Jogajłom (zawanym też mylnie Jagiełłą), my Polacy zawsze mamy problemy, np. "Litwo ojczyzno moja ..." też jest o Polsce, Polska to dziwny kraj: z nieba kapie deszczyk, a na desce leży nieboszczyk,

 

a na logikę to powino być tak:

deska -> deszczyk,

niebo -> nieboszczyk,

 

a jednak nie jest,

 

ps.

to Mig 15 też jest polskim samolotem ? a TS 11 Iskra Indyjskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :oops: Zamieściłem post już we właściwym miejscu. A tego nie wiem jak usunąć. Miałem krótkie międzylądowanie w domu i w pośpiechu pobieżnie obejrzałem zestaw. Zmyliła mnie maska i atrapa silnika. Marek włożył jeszcze reklamówkę zestawu An-2. Sądziłem że się pomylił ale pomyślałem ,,co tam to tez jest fajny model,, . Dopiero wieczorem jak rozpakowałem zestaw to aż mi się gorąco zrobiło. No i popełniłem gafę. Bądźcie wyrozumiali, radość z otrzymanego modelu była tak wielka że przez moment znajdowałem się w stanie ,,pomroczności jasnej,, :roll: i stąd to zamieszanie. Ale wszystko się dobrze kończy. Wyobrażam sobie minę Marka jak zobaczył ten post 8)

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIG-15 nie... Ale LIM-1 już tak :P ...
o czym najlepiej świadczy rozwiniecie liter tworzących jego nazwę: LIM czyli licencja mig

 

jedyne co wnieśliśmy jako naród do rozwoju Lim-a to było bodajże w lim 5 czy 6 powiekszenie kół podwozia jako przystosowanie do gorszych pasów startowych, tośmy sie raczej nadmiernie nie wysilili :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

coś jak: "usiadła mucha na wole i mówi: orzemy ! ! !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madrian napisał/a:

MIG-15 nie... Ale LIM-1 już tak ...

 

o czym najlepiej świadczy rozwiniecie liter tworzących jego nazwę: LIM czyli licencja mig

 

Jeżeli już to Lim-1 pochodziło od nazwy "licencyjny myśliwiec pierwszy"

A Lim-6 to był MIG-17.

Widzę że upierasz się przy "polski samolot" ale my chcemy robić modele samolotów które wniosły znaczący wkład w "Polskie lotnictwo" a nie tylko były to w całości polskie samoloty.

Zresztą zobacz na nazwę naszej strony internetowej - "na polskim niebie"

 

EDIT

Po co się zastanawiać polskie nie polskie, tak patrząc to nawet Wedel nie jest polski, polski Fiat 126p - też nie polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.