Skocz do zawartości

An-2 projekt Marka


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak czytam ten temat, czytam...i nie mogę wyjśc z podziwu! :shock: Marku, gratulacje za estetykę wykonania, i za sam pomysł! mam nadzieję, że kiedyś..kiedyś... także będę właścicielem takiego An-tka.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus - dzięki za uznanie ;)

 

Malki - zlinek powoli dojrzewa ;) choc zastanawaiam się czy nie ożenię obecnego żeby zrobić miejsce w hangarze.. muszę się z tym przespac ;)

dla mnei to na razie za nerwowa maszynka :))))

 

fajnie że coś piszecie - bo jak widzę że post czyta tle osób a tak naprawdę tylko parę coś pisze -to zastanawiam się co jest grane?

 

:)

 

 

mRqS - pozdów Bezmiechową! piekna okolica.. kawał polskiego szybownictwa...

musze sie tam wybrać -ale to już moim dużym patykiem :)

 

PS. Antuś na dachu był tylko w delegacji ;) za siatką ugrzezła pozostała część rodzinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt i to fakt niezaprzeczalny.Marek, brak jezyka w tzw. gebie :lol::lol: . Slowo, ani ja, ani nikt z ekipy malujacej antka nie myslal ze "przejdzie do historii". Raz w Mielcu sie udalo :lol: , ale by zainteresowac modelarzy :?: :?: . No nie, tego nie pisali w żadnych przepowiedzniach :shock: :shock: .

Mareczku, odwalasz kawal wspanialej roboty. Wiem, wiem, nie jestem obiektywny. Mnie (w tym gronie laikowi) albo cos sie podoba,albo nie :oops: :oops: .

Uwierz, Twoja robota wcale nie jest latwiejsza przy tym antku niz nasza przy Jego malowaniu. A "loga" sa idealne :D . Wako chyba dostanie zawalu jak zobaczy napis na skrzydle :shock: :shock: .

Mareczku, normalnie az na usta cisnie sie stwierdzenie - "wielki brat jest pod wrazeniem" :!: :!: :!: :!:

PS. uff, chyba nie zasluzylem sobie na ten wspanialy gratis :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Tomku! super!

z góry dzięki jeśli wrzucisz je na forum;)

 

a jak mogę prosić Cie o pamiątkową kopię na priv (z pozwoleniem wklejenia ich na stronke) to będę zobowiazany :)

 

 

PS. "(...)szczęka opada(...)" - Panowie! nie przesadzajcie ;)

 

ale jesli wam sie podoba - to cieszę się bardzo :)

 

myślę że parę osób będzie miało frajdę z budowy i pilotowania An-tusia :)

 

właśnie siedzę i piszę/rysuję instrukcję montażu... :)

 

ufff! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe 70% ... jak myślisz o wielkości - to hmm.. za jakiś czas

-czyli jak wygram w Totka (na razie jeszcze nawet nei gram... ;)

 

jak myślisz o procencie skończenia zestawu - to jest juz dalej ;) dzisiaj, jutro kończę instrukcję a kilka pierwszych antków dla ludzi, juz poszło do druku :)

 

ale dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka:

korespondowałem kiedyś z dyr. Aeroklubu warm-mazurskiego Michałem Szanterem nt malowania "Kubusia". Obpstrykał mi An-tka w hangarze z każdej możliwej strony i obiecał poszukać jakichś materiałów także o Olsztynie 2000. Co prawda do budowy się już raczej nie przydadzą - ale wartość historyczna jest! :)

sami zobaczcie :

an2_EGA_zaby_schemat_8.jpg

 

tym samym podziękowania dla następnej osoby za wkład w projekt:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm, Mareczku, to sie jeszcze uchowalo :?: :?: :?: No, no tego sie nie spodziewalem. Ja mialem jeden "roboczy egzemplarz" ale przepadl mi podczas pisania pracy mgr przez mojego Syna Dominika (tez malowal jako 14-to latek). Obiecal ze go odnajdzie, ale Globus (czyli On w przeciwienstwie do mnie czyli atlasa :lol: ) nie przywazuje wagi do "historii". Jak sami widzicie pierwszy projekt "rozni sie sporo" od latajacego oryginalu. Coz zycie nieco zweryfikowalo sam projekt. Jak mawiali starozytni - odkad fenicjanie wynalezli pieniadze oklaski staly sie zbedne - tak trzeba bylo dodac np Kormorana za "kase" czy tez AWM dla reklamy macierzystego Klubu.

Marku, na priva bardzo prosze Cie o nr konta i cene (wraz z wysylka) egzemplarza antka dla mnie.

Ja stary juz jestem, wiec moze dlatego lza mi sie w oku kreci kiedy wspominam czasy "malowania" antka. Takie klimaty juz nie wroca, tak jak nie bedzie sie cieszyl z modelu nie zyjacy juz Andrzej Kubicki, dobry duch calego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Jacku :)

jako że nie lubię krajać skóry na niedźwiedziu - wszystkie dane o które prosisz, przeslę Ci jak tylko skompletuję Twój egzemplarz:)

trwa doszlifowywanie tematu -nie chcę wypuścić czegoś nieprzemyślanego do końca;)

 

prace nad pierwszą partią zestawów trochę spowolnił remont w chałupie :/

-a od tego nie da się uciec ;)

 

jak na razie: skończyłem instrukcję obsługi. 40stron opisów i zdjęć -w formei broszury. Myślę, że dzięki temu, montaż będzie o wiele bardziej prosty i przyjemny :)

 

Początkiem tygodnia będę chciał oblatać "Olsztyna" i porobić mu trochę fotek w powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.