Skocz do zawartości

piknik modelarski Kraśnik


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Witam, wlasnie jestem na ukonczeniu mojego pierwszego modelu RWD5 , i mam pytanko czy jakbym pojawil sie z takim "golym" nie pomalowanym RWD na pikniku to czy moglbym liczyc na czyjas pomoc w poprawym wyregulowaniu modelu i oblocie ? Ciezko mi znalesc kogos w moich okolicach, co pojade na lotnisko w Turbi to cisza jak makiem zasial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że pozostało już tylko dwa tygodnie:

 

Serdecznie zapraszamy na XI. Miting modelarski w Kraśniku, który odbędzie się w dniach 15-16 Sierpnia 2009 roku od godzin porannych na lotnisku modelarskim K.KM "PA-LO-OK" na Pasiece.

W programie przewidziano pokazy modeli latających sterowanych radiem, szybowców, motoszybowców, makiet oraz modeli na uwięzi. Modele samochodów RC, loty paralotniowe, motolotniowe. W spotkaniu uczestniczyć może każdy, kto posiada lub nie model latający. Tegoroczną atrakcją będzie zlot Wilg produkcji firmy ARTEX.

 

 

Dojazd od głównej drogi będzie oznakowany. Wspołrzędne geograficzne lotniska: 22°13'41.26" E 50°54'33.33" N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik już za tydzień więc dziś odbyły się loty treningowe , a w wolnym tłumaczeniu polataliśmy sobie razem trochę mniej oficjalnie.

 

Byli piloci ,modele ale i widowni nie zabrakło:

album_pic.php?pic_id=2392

 

Wiadomo Darek szaleje, robi zadymę.

album_pic.php?pic_id=2393

 

A potem musi trochę powisieć , dym z trawy wywiać, sianko z pasów uprzątnąć, robaczki dotlenić.

album_pic.php?pic_id=2394

 

Zresztą nie tylko Darek zajmował się porządkowaniem płyty lotniska.

Została wezwana kosiarka ,wiadomo trawka musi być równa.

album_pic.php?pic_id=2396

 

A mi też fotkę zrobili , z tym wielkim brzuchem świetnie mogłem uwałować trawę.

album_pic.php?pic_id=2397

 

Po tych zabiegach lotnisko jest równiutkie jak.... , równe i tyle.

A my sobie wybornie polataliśmy i pewnie jutro (dziś ) zrobimy to jeszcze raz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele odbyła się druga część treningu przed mitingiem.

Łukasz powisiał trochę Ultimatem załapał się na lewe powietrze i nie swój model) ,film zaraz wrzucę w wątku Ultimata.

Ja też powisiałem Ultimatem ,ale jakieś 10m wyżej. :devil:

A potem trenowaliśmy p... głupot przy ognisku do 23.00

Niestety skowyt nadchodzącego poniedziałku wyrwał nas z błogiej rozkoszy palenia kiełbasy w ogniu i kurczaka w węglowych bobkach zwanych brykietem.

Pora było rozjechać się do domostw.

 

W piątek już w firmie zgłoszony urlop , pakowanie maneli i na 13-14 do Kranika.

Szykuje się długie latanie , lanie wody ...., oj coś tam zawsze będzie się działo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.