Skocz do zawartości

piknik modelarski Kraśnik


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Byłem dzisiaj z kolegą, Porozmawiałem ze znajomymi ,pooglądałem modele ,oczywiście opaliłem twarz na czerwono(standard na piknikach w moim przypadku).Za rok może pojadę na dwa dni.

 

dsc0371i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie ale ja mam pytanie do Uczestników tegoż Pikniku tudzież do uczestników innych Pikników:

 

Dlaczego ustawia się modele TYŁEM do publiki ? Toć od strony "lotniska" nikt ich podziwiać nie będzie a gapie tylko "zadki" oglądać mogą" ??? i zdjęcia trudniej zrobić :shock:

 

ps. Do pytania tego skłoniło mnie zdjęcie Sławka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po imprezie. Dzięki wielkie dla wszystkich uczestników za tworzenie takiej atmosfery. i coż zapraszamy za rok.Co prawda dla mnie piknik zakończył się bardzo tragicznie ale o tym w stosownym czasie w stosownych wątkach.

 

Niedługo więcej fotek oraz parę słów podsumowania imprezy.

 

 

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza naprawde super, bylem tylko w sobote. Bardzo podobaly mi sie loty szybowca Pirat pilotowanego przez Pana Darka. Po jednym dobrym holu pilot znalaz komin i po chwili Pirat byl na wysokosci 500m. Bardzo fajna impreza, brakowalo tylko stoiska z akcesoriami do malych modeli. Myslalem ze uda mi sie cos tam zakupic :) No ale trudno.

Piknik swietnie zorganizowany, super atmosfera i naprawde warto było pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, spaliłem się jak głupi, polatałem DLG, jestem zadowolony ;)

 

A ogólnie weźcie mi wytłumaczcie chłopaki. Jak to jest - co nie przyjadę na piknik do Kraśnika to wieje jak głupie! Niby fajno, bo DLG wyżej z rzutu wychodzi, ale noszenia porwane i ogólnie lipa... Jak to kurcze jest? Fatum jakieś, czy co...

 

A poza tym to do zobaczenia za rok ;)

 

I dawać foty!!! FOTY, FOTY! Najlepiej jakieś moje z szybowcem, bo trzeba się na naszej-klasie polansować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.