Skocz do zawartości

folia z Hobbycity


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gdzies temat widzialem, ale niemoge go znaleźć, wiec zakladam nowy. moze komus się przyda

 

co sądzicie o folii z HC? chce zakupic jedną rolke białej i jedną czerwonej lub niebieskiej.

 

czy kolory sie trzymaja tzn nie zlaza? jaka jakosc kleju? dobrze trzyma sie podloza?

 

Moze ktyos akurat uzywal tych kolorów co podalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
okazalo sie ze wysylka takiej rolki to" jedyne" 37$ wiec odpuscilem

 

wyjdzie drozej niz u nas

jakie sklepy jeszcze maja tania folie i wysylke jej do polski?

Nikt nie wyśle takiej folii złożonej w kostkę, więc trzeba zapłacić za tubę i niewymiarową przesyłkę. Opłaca się przy kilku rolkach, bo tuba jest liczona tylko raz. Na pewno ktoś z Twoich znajomych będzie potrzebował rolki takiej czy innej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie potrzebowali folii ale sie rozmyslili a chcialem zamawiac 2 rolki

poszukam na e-bayu moze czy cos

 

potrzebuje taniego białego i czerwonego koloru

 

p.s. jeśli ktos dobrze zna angielski to moglby mi powiedziec ile tej folii jest w tej rolce? http://cgi.ebay.com/RC-Model-Airplane-Tissue-Covering-Coverlite-RED_W0QQitemZ220336302983QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Parts_Accessories?hash=item334d112b87&_trksid=p3286.m20.l1116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Zamówiłem kilka dni temu 2 rolki folii i sporo innej drobnicy. Wysyłka około 22$. Ciekawe kiedy przyjdzie. Dam znać odnośnie jakości folii - znaczy się napiszę co Sławek o niej sądzi, ja nie z tych co na folii się znają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.