Skocz do zawartości

Lazil za mna pewien samolot-PZL p-37 "LOS"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 605
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous
Zamówiłem już sobie monografie o Łosiu (180zł)

Myślę ,że sporo wiadomości i zdjęć , poprawi i ułatwi proces projektowania.

Gdzie kupiles i jaki autor?

 

UWAGA OGLOSZENIE:

alianora odwalil kawal roboty i postawil piekny serwerek FTP.

Wrzucilem na niego wszystko co nakradlem z internetu i naskanowalem.

Jest nawet oryginalna instrukcja obslugi losia.

 

http://pzl37.alianet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To jeszcze można kupić Plany Modelarskie (Allegro) i dopiero wyjdzie Łoś.

te plany ze stycznia 1965 to sa dokladnie te co maja nazbyt wysuniety do przodu statecznik pionowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
te plany ze stycznia 1965 to sa dokladnie te co maja nazbyt wysuniety do przodu statecznik pionowy?

Ja nie mam pojęcia.

A Ty twierdzisz, czy pytasz, bo mimo :?: na końcu jakoś nie mogę jednoznacznie odczytać tego zdania :D

piszesz plany amodelarskie allegro.

to wszedlem na strone planow modelarskich i stuknalem allegro (albo na odwrot).

siedze patrze i widze plany modelarskie z losiem! wiec pomyslalem ze dokladnie o tej aukcji mowiles. wiec dodalem 2 do 2 i pomyslalem sobie ze to pewnie te same plany co miales i zdaje sie pozyczyles toimkowi by zrobil losia. stad myslalem ze wiesz co jest w tych planach, ten skan statecznika pionowego wygladal mi po grubosci kreski i papierze na antyczny rysunek techniczny wlasnie z planow modelarskich.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=220336928

 

A przede wszystkim przyjzyj sie statecznikowi pionowemu na okladce tych planow. Albo ilustrator nie znal sie na perspektywie (zdarza sie) alebo wlasnie namalowal stat. pionowy 'wysuniety' do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wlasnie mam plany od Roba!

Piekne, wysoki kontrast, sa to rzuty oryginalu, ale co wazne jest przekroj skrzydla z namalowanymi bombami, wiec piekny przypadek ze mamy profil losia jak na dloni i mozna temu zaufac. Porobie skany (musze to jakosc poblendowac bo skaner A4) i dam pewnie w weekend na alianet.

Jak alianora stuknie plany losia na allegro to ufam ze tez dorzuci skany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być :shock: . Wczoraj wysłane i już 1/3 zadania wykonana w jeden dzień:roll: :devil: . Czyżby nasza szacowna instytucja próbowała odbudowywać zaufanie często wcześniej wkurzanych klientów? 8) Może posłali gońca piechotą po A-4? :devil:W jakim stanie przesyłka dotarła do Ciebie? Czy aby nie wymiętolona? Jak tak dalej pójdzie to będę musiał odszczekać wszystko, co tylko złego na P.P. do tej pory nagadałem :rotfl: :devil: . Jakość kopii niezła, bo i sprzęty w tym punkcie ksero mają niewąskie. Od jakiegoś czasu nawet lustrzane kopie robią z jednego strzału bez konieczności wcześniejszego kopiowania na kalce technicznej. Ze skalowaniem też nie ma najmniejszych problemów- wystarczy podać ile% + czy - i zazwyczaj wymiary pasują bez poprawki. Szkoda, że tej klasy punktu ksero nie mam na miejscu w Dąbrowie Górniczej, ale na szczęście do Sosnowca niedaleko i niejako przy okazji, wracając urządzam zazwyczaj Heniowi naloty :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.