Skocz do zawartości

Zakupy w hobbycity


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !! Spokojnie ! Paczki w Polsce z jednego miasta do drugiego czasami dochodzą od 2 do 3 tygodni. Zobaczcie odległość z HongKongu do Polski... Trochę wyrozumiałości. Modelarstwo wymaga jeszcze cierpliwości ! :P

Mało tego, że ceny bardzo niskie to jeszcze im przesyłka nie pasuje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zamawiam z Hobbycity już przeszło rok i nie miałem jeszcze sytuacji ze coś nie doszło, okres przed i po światach zawsze wpływa na opóźnienia! :) cierpliwości :lol: nerwy i tak nie przyspiesza przesyłki :evil:

 

EDIT: sam czekam moja wyszła z HH 31.12.2009 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.. a moja paczka to juz raczej nie dojdzie :( wyslana zostala 10/11/2009 i jako jedyna opcja International Air Mail (pozostale 8 jako International (Registered) Air Mail doszly bez problemow).

wniosek wiec jest taki ze lepiej nie brac tej opcji wysylki nawet jak wychodzi korzystniej cenowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a moja paczka to juz raczej nie dojdzie :( wyslana zostala 10/11/2009 i jako jedyna opcja International Air Mail (pozostale 8 jako International (Registered) Air Mail doszly bez problemow).

wniosek wiec jest taki ze lepiej nie brac tej opcji wysylki nawet jak wychodzi korzystniej cenowo...

 

Tylko przesyłki "Registered" i "Air Parcel" mają tracking. "Unregistered" jest na ryzyko zamawiającego.

 

Od kiedy jedna przesyłka "Unregistered" zaginęła, wolę dopłacić te 2$.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

 

PS: Julo, nie trać nadzieji, :D moje zamówienie z połowy listopada (Registered, więc prawdopodobnie traktowane bardziej priorytetowo) doszło tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie na pocztę. To Wam powiedzą gdzie jest przesyłka.

W googlach wpisać "śledzenie paczek" znaleźć telefon podać panience

nr. przesyłki i powie gdzie jest.

Moja właśnie leży na rozdzielni w Zabrzu.(i nie wiadomo na co czeka bo jest tam od 4 dni). No, ale to poczta więc wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie Paypal.

 

Ok. Mam już paypal'a (szybko poszło). I teraz jeszcze pytanie? Jak chce zrobić przelew (dodać środki) to obok jest napisane

upewnij się, że imię i nazwisko dla konta PayPal zgadzają się z danymi zarejestrowanymi dla rachunku bankowego.

 

Czy koniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.