Skocz do zawartości

Super Glue i Pianka EPP


Stoko90

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od tygodnia kleję pianke EPP Super Glue ( czerownym ) Pisze duzymi literiami na kleju "CYJANO AKRYLOWY " i trzyma niesamowicie , czy ktoś z Was też juz testował ten klej ??? Ja na stanie mam 30 tubek Super Glue. Tylko przypominam to nie jest super Glue zwykły czarny tylko Czerowny w nowej tubce polecam próbować kleji naprawdę dobrzę i ani troszke nie wypala pianki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieopłacalne ... lepiej kupić cyjano akryl w buteleczkach z jakiegoś sklepu modelarskiego taniej wyjdzie i też Epp trzyma niesamowicie, chyba, że ktoś zdesperowany a model musi skleić to :super glue: się może sprawdzić;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za przesyłke zapłace 500% wartości Super Glue Cyjano-Akrylowy gdzie w kiosku kosztuje 1.50zł

za 2g a modelarski ma 20g i kosztuje 6zł, kupując 2 z wysyłką kosztuje to ~25zł. I gdzie sie opłaca ?

Dobrze mówisz tak , powiedź mi jedno latasz sobie pięknego dnia w popołudniowy piątek dochodzi do tragicznej pogoni za kretem i co robisz ? Do najbliższego sklepu modelarskiego masz 100km. I będziesz czekał na klej do wtorku czy środy chyba byś jednak zdecydował się na SG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dlaczego np.kolStoko90, dostal krawaty i tak drastycznie czy jest na forum jakas opcja do sprawdzenia?

By... uniknac krawata

Niestety tak wyszło napisałem temat z błędami ortograficznymi , troszkę się oburzyłem rozgniewałem moderatorów i tak wyszło całe szczeście ze i tak mogę pisać posty bo byłem zawieszony na dwa dni także radzę uważać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili praktycznie KAŻDA przeglądarka (łącznie z IE) ma moduł sprawdzania pisowni. Forum jako takie sprawdzania pisowni nie posiada. Jeżeli ktoś wie że robi błędy i robi je mimo to na forum to jest ewidentnie LENIEM ! Problemy z dys-funkcjami można tłumaczyć w szkole pisząc w zeszycie. Przy takich udogodnieniach jakie daje internet to tylko i wyłącznie LENISTWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedź mi jedno latasz sobie pięknego dnia w popołudniowy piątek dochodzi do tragicznej pogoni za kretem i co robisz ? Do najbliższego sklepu modelarskiego masz 100km. I będziesz czekał na klej do wtorku czy środy chyba byś jednak zdecydował się na SG

w tej sytuacji to sprawa jest prosta. podchodzisz do skrzynki startowej, wyciagasz CA (lezy po lewej stronie, obok kleju UHU), i sklejasz.. a jak zgubisz smiglo, to juz koniec latania??????????

NIE!!!

Skrzynka startowa.

polecam, nie tylko do spaliny.

ja do elektrykow kupilem sobie waliuzke do wiertarki, ktora posiada na zewnetrznej sciance zasobnik na pierółki.

polecam.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedź mi jedno latasz sobie pięknego dnia w popołudniowy piątek dochodzi do tragicznej pogoni za kretem i co robisz ? Do najbliższego sklepu modelarskiego masz 100km. I będziesz czekał na klej do wtorku czy środy chyba byś jednak zdecydował się na SG

w tej sytuacji to sprawa jest prosta. podchodzisz do skrzynki startowej, wyciagasz CA (lezy po lewej stronie, obok kleju UHU), i sklejasz.. a jak zgubisz smiglo, to juz koniec latania??????????

NIE!!!

Skrzynka startowa.

polecam, nie tylko do spaliny.

ja do elektrykow kupilem sobie waliuzke do wiertarki, ktora posiada na zewnetrznej sciance zasobnik na pierółki.

polecam.

 

baxter

to i tak nie zle ,ja ciagne taki duzy wozek Stanleyaz dwoma wielkimi skrzyniami :oops:

na kazdy wypad na lotnisko

pierwszy kurs auto - lotnisko zabieram modele , zone i synka drugi kurs ciagne cholerny wozek a mam pod gore ze 400metrow

ale jak trzeba to i polutuje na miejscu :oops:

Wiem chore to ale lubie miec wszystko pod reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem chore to ale lubie miec wszystko pod reka

Ja jak latalem (przed) ostatnio na hali tez zabralem wszystko- tak jak pozostale kilka osob...

Ostatnim zas razem - zostawilem klej - spieszylem sie nie moglem znalezc - ale pomyslalem - ee - luzik -nawet jakby co (a raczej napewno jakby co ;) ) - kazdy inny ma to pozycze pare kropelek.

Oczywiscie tym razem kleju NIKT nie mial :twisted: - musialem tasma model kleic (kilka razy zreszta :lol: ) nawet oderwany i nadlamany krzyzak od silnika - tasma dala rade - chociaz mialem zmienny wektor ciagu :rotfl:

A do lutowania na lotnisku polecam maly palniczek gazowy - nic innego juz nie uzywam :jupi: - lutowanie golda to sekundy- brak czekania na rozgrzanie - centralnie plomien na golda i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ide latać to mam tylko nożyk biurowy , Super Glue i dwie rolki taśmy izolacyjnej bo tylko to mi wystarcza :D chodz ostatnio trzeba było przylutować złącze T to juz niestety ale trzeba było do domu wracać , a skrzynek mam multum w garażu ale pustej nie będe pchał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim zas razem - zostawilem klej - spieszylem sie nie moglem znalezc - ale pomyslalem - ee - luzik -nawet jakby co (a raczej napewno jakby co ;) ) - kazdy inny ma to pozycze pare kropelek.

Oczywiscie tym razem kleju NIKT nie mial :twisted: - musialem tasma model kleic (kilka razy zreszta :lol: ) nawet oderwany i nadlamany krzyzak od silnika - tasma dala rade - chociaz mialem zmienny wektor ciagu :rotfl:

Kiedyś latałem na hali z Alchemique. Mieliśmy WSZYSTKO. Poza śmigłami na zmianę. Efekt? Lataliśmy na GWS-ach poklejonych cyjakiem i wzmocnionych taśmą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tym, że klej cyjanoakrylowy w buteleczce zasycha już po paru otwarciach koreczka i nie zdarzyło mi się go nigdy wykorzystać nawet w 1/3. Zasycha i przy odkręcaniu kapsla albo ukręca się szyjka, albo wychodzi całość... W zwiazku z tym, chyba też skuszę się na kropelkę, bądź super glue.

Podobno klej należy przechowywać w lodówce, aby nie zasychał? Ale w codziennym zastosowaniu, lodówki ze sobą nie zabiorę i wszystko trzymam w skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.