Jump to content

Mały Edzio - wstręt do depronu

Recommended Posts

Tak sobie rzeźbiłem i wyrzeźbiłem :) . Ja osobiście wstrętu do depronu nie mam, ale są tacy co mają. To niech sobie pooglądają dla pocieszenia oka.

img2834eg6.th.jpg

img2856vs4.th.jpg

Rozpietość 920 mm silnik AXI 2212/34, przewidywana waga do lotu około 400g :)

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Jędrek, nieźle to wygląda jak na takie sobie rzeźbienie :D . Spory silniczek wkładasz. Ja do podobnego wrzuciłem Axa 2208/34 szedł jak rakieta a Twój, aż strach się bać.

A tak poważnie to ładna robota.

• 2 weeks later...
Guest Anonymous

Czy można byłoby poprosić o plany, od dawna b. chciałem zbudować Edge'a...

Znowu zapomniałem podać maila na wszelaki wypadek: rcbartek@gmail.com

• 6 months later...

Witam .

Czy plan był juz opublikowany w modelarzu ? nie zawsze mam kiedy wpasc do empiku i sprawdzic co jest w numerze jezeli tak to w jakim nr. ? Jezeli nie to kiedy nalezy sie spodziewac .

Za dopowiedz z góry dziekuje.

Pozdrawiam Slawomir

Witam

Plan jeszcze się nie ukazał. Muszę parę drobiazgów na nim dokończyć. A przede wszystkim trzeba model ulotnić i trochę nim polatać, żeby było co napisać o lataniu nim. Myślę, że plan będzie w publikacji na początku przyszłego roku. Oklejony model z silnikiem, serwami i podwoziem waży 330 g. Dojdą jeszcze aku , odbiornik i regler, tak wię waga będzie około 400-415 g, co myślę i tak będzie niezłym wynikiem :D . Więcej fotek konstrukcji podrzucę niebawem.

• 4 weeks later...

Andrzej "zarobiony jest", ale na pewno da radę:-) Ja czekam na większego Edzia. Andrzeju do roboty bo złote AXI aż się pali żeby tam go wsadzić;-) Za trzy tygodnie wracam do Polski to osobiście Cię pogonię;-)

Jedręk : Maszynka wspaniała , ja natomiast mam pytanie troszkę z innej beczki ale dotyczy maszyny : Jak zrobiłeś REDBUlla ? Czy to jest naklejka , czy wycinanka z folii ?

Kombinuję jak to zrobić na swoim modelu i szczerze mówiąc sam do końca nie wiem. Jeśli to mozliwe proszę o podpowiedź.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.