Skocz do zawartości

Toto 2 ???


intel1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad budową mojego pierwszego własno ręcznie wybudowanego modelu (od razu mówią, że fundusze są ograniczone). Miał by to być motoszybowiec TOTO 2 z tej STRONY, w związku z tym mam kilka pytań.

- Czy zwykłe podkłady pod panele ze sklepu budowlanego się nadadzą zamiast depronu ???

- Czy można by zastosować jeden serwomechanizm na lotki czy muszą być dwa jak w projekcie ???

- Jaką elektronikę byście mi polecili ???(byle by była tania :P ) Myślałem narazie tylko o 3 serwach :D

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Intel1995 a w Lesznie w modelarni i Aeroklubie ludzi wywiało?

Idź popytaj, pogadaj na pewno Ci dobrze doradzą, a co rozmowa na "żywca" to rozmowa na "żywca". Zawsze możesz dopytać o coś co akurat Ci się przypomni.

Co się tyczy silnika powinien wystarczyć do spokojnego latania. Regulator 18-20A np. Tower Pro Mag8 20A.

Możesz dać jedno serwo centralne na lotki i może być to Tower Pro SG91R, takie same serwa możesz wykorzystać na ster kierunku i wysokości.

Do tego śmigło 8x6 i pakiet akumulatorów 3S, czyli o napięciu 11,1V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.