Skocz do zawartości

Douglas F4D Skyray - EDF90mm [+video]


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przy dodatniej temperaturze odbył się w końcu udany start.

Niestety niedługo po starcie spanikowałem, wleciałem w strefę linii wysokiego napięcia, pogubiłem się i z winy pilota krótki lot zakończył się tragicznie.

Ze sporą prędkością uderzyłem w betonowy słup.

Z modelu w zasadzie nic nie zostało, na miejscu nie miałem aparatu, ale drzazgi były rozsypane w promieniu kilku metrów.

Midifan rozwalony - mimo, że był w środku modelu, uderzył w słup - widać na kołpaczku :cry:

Nówka lipol zapalił się i tlił 0,5m pod śniegiem umazany błotem :cry:

 

Akumulatorek po ostygnięciu:

Dołączona grafika

 

Kawałek turbinki:

Dołączona grafika

 

No i 10 sekund w sumie niegłupiego lotu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Musialo zabolec :(

Swoja droga to jakis pech Cie przesladuje.

Faktycznie chyba najdroższe 10 sekund lotu :(

Ale... model poleciał żwawo, z obawy o regulator to nie był pełen gaz, czyli napęd się sprawdził.

Katapulta się sprawdziła.

SC i położenie haka też ok.

Czego wiecej chcieć, nawet nie muszę odbudowywać, bo nie ma czego.

 

A pech?

Trzeba mieć szczęście, żeby z takiej odległości trafić centralnie dziobem w krawędź słupa - balsa została na słupie i jakieś drzazgi dookoła.

Model rozerwany dokładnie na pół wzdłuż osi (przodu kadłuba brakuje).

 

PS

Tylko strasznie mi się śniegu do gumofilców napchało, bo zaspy na polu przeogromne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko strasznie mi się śniegu do gumofilców napchało, bo zaspy na polu przeogromne

ja też uwielbiam ten rodzaj obuwia :mrgreen: :mrgreen: aczkolwiek ostatnio bardziej wskazane byłoby zast :mrgreen: osowanie dołu od OP1 :mrgreen:

 

modelu współczuje, choć z drugiej strony nie pierwszy i nie ......., przynajmniej jest motywacja do kolejnych sprzętów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.