Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jest lotnia , skrzydło jest ,,foliowe'' ,gość ma modele niby po dziadku (z miesiąc temu pisałem do niego zapytanie ,teraz widzę że jednak nie od dziadka który zajmuje się modelarstwem ale z Niemiec :rotfl: ) ,ceny do sprzedania ,,od reki'' zaczynają się od 400 zł w górę (pytałem), pisze że aukcja BCM a i tak nagminnie ten użytkownik odwołuje aukcje bo cena mu się nie podoba...

 

 

 

 

A tu kolejna okazja tanio :jupi:

 

http://allegro.pl/samolot-i-szybowiec-tanio-i-troche-osprzetu-i1542708460.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby się nie da? ;) sam nie wiedział bym pewnie jak do tego się zabrać ale era kupowania gotowców nie trwa od zawsze i pewnie można zrobić to dobrze i bezpiecznie :) PS. mam książkę pana Spundy i w tamtym czasie (lata 70 - 80-te) modelarze praktycznie wszystko wykonywali sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigłowiec stary, w tle radyjko ,które mechaniką drążków bije na głowę wszystko inne co jest na rynku , no może poza MC24. Prawdopodobnie to REX, lub CM basic. Radio posiada mnóstwo mixów realizowanych, potencjometrami, Gdy mamy kilka modeli, potrzebne są foliowe nakładki na potencjometry z zaznaczonymi ustawieniami. Dobre solidne radio, z którego można wydłubać metalową mechanikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest radio z okresu 87-92, nie napisałem, że jest fantastyczne, jest solidne mechanicznie, nie wiem jakiego radia używasz ale rozbierz je i jakie by nie było to takiej mechaniki nie ma. To zrozumiałe, że 20 letni nadajnik nie będzie miał elektroniki i wyświetlacza jak radio dziesiejsze , ma jednak zbliżone możliwośći do wielu nadajników klasy średniej. Nie zachęcam do jego używania bo jest mocno upierdliwe, można niego pozyskać doskonałe mechaniczne komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.