Skocz do zawartości

to i ja dołączyłem do tego działu


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj zrobiłem pierwszy lot który zarejestrowałem FCO2. Lot przy dośc sporym wietrze ok 5-6m/s i widać na filmie jak leci nie nie prawie stoi w miejscu pod wiatr.

 

ogólnie super ale mam pytane do uzytkowników co jest powodem że mam takie migotanie lororómpod koniec filmu. Karta EMTEC 2GB. Cały film miał ok 160MB. Czyżby kiepska karta ?

 

jakość filmu nie jest super ale filmik przeszedł 2 kompresje ;D

 

ostatnie pytanie czego (jakiego programu - windows media maker ?) używanie do obróbki filmów ?

 

 

link do filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam programu VideoStudio 8 ...ale najpierw przepuszczam i tnę w movie maker ( z 500MB robi 57MB. W tym pierwszym jakoś trudniej mi przycinać. Ma za to więcej funkcji, z których najwazniejsza dla mnie to wyciszanie dźwięku z filmu i dodawanie muzyki. Ale takich programów jest pewnie wiele.

Muzykę dodałeś z "netu" czy zasabów Vimeo? Na youtube miałem z tym małe kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest powodem że mam takie migotanie

Czy kamerka jest zamocowana na podstawce, i przypadkiem przez nią (podstawkę) zasilana z pokładu - kabelkiem z kompletu? Miałem podobnie. Problem rozwiązałem wywalając z kamerki dychawicznego lipolka i dając zasilanie bezpośrednio z kanału odbiornika. Problem zniknął jak "nożem uciety" Dodatkowo latanie w zimie nie powoduje wyłączenia kamerki np po 20s(mówie o moich doświadczeniach) ze względu na wyziebienie zródła zasilania. To migotanie może byc wynikiem słabnącego w/w lipola wew. FCO2, lub złego styku kamera-podstawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi właśnie o migotanie kolorków :D

 

 

FCO jest na podstawce ale zasilany z lipolka. Myślałem nad tym czy mogę podłączyć kamerkę z odbiornika, ale teraz już wiem że można. Dziś były kolejne loty jak również kamerka została zamontowana na samochodziku RC (taki duży do driftu). Filmik będzie za jakiś czas.

 

 

Fokker muzę dodałem z WMM jako plik MP3, a i WMM ma możliwość wyciszenia dzwięku z filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.