Skocz do zawartości

Radio Control Helicopter


Nergal

Rekomendowane odpowiedzi

Spitfire doczekał się konkurencji: Radio Control Helicopter

 

Już widzę wysyp niedokończonych Spitfire'ów na Allegro! :lol: Teraz każdy napaleniec będzie przecież chciał latać w ogródku sterując przez okno nie wychodząc z domu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chyba zacząłem kolejny temat na kilkadziesiąt stron... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie taki gniot :D

 

• Jednocylindrowy silnik spalinowy o zapłonie żarowym,

pojemności 8,17cm3 i mocy 1,8KM

• Sześciokanałowa jednostka sterowania o częstotliwości

2,4GHz

• Żyroskopowy stabilizator lotu

• Moduł zasilania oparty na czterech wymiennych akumulatorkach

Ni-MH o napięciu 1,5V każdy, z możliwością ładowania

• Pięć mocnych serwomechanizmów

• Głowica wykonana jest z anodowanego aluminium w technologii

CNC

• Wymiary: długość 1,178 m x szerokość 0,110 m x wysokość

0,432 m. Waga: 2,850kg

 

 

 

dobrze że silnik jest w ostatnich numerach przynajmniej się nie pozabijają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć że ludziom proponuje się obracającą się brzytwę o średnicy blisko 1400mm twierdząc że to bezpieczne :shock: Dla mnie to szczyt debilizmu i skrajna nieodpowiedzialność.Obłęd.Co będzie następne? Reaktor atomowy?A może wyrzutnia pocisków Stinger?

 

Aaaa zapomniałem że można jeszcze zrobić silnik turboodrzutowy i wyważyć wirnik na mikserze kuchennym a sterować to ruskim kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a'propos

Spojrzalem w faq i co znalazlem ???

26. Gdzie można latać helikopterem?

Model helikoptera świetnie nadaje sie do indywidualnej zabawy na powietrzu, jak i do rywalizacji miedzy innymi modelarzami. Dzięki instrukcjom z działu "Nauka pilotażu" poznasz wszystkie tajniki modelarstwa helikopterowego. Poczynając od zasady działania i budowy każdej z części modelu, przez wyjaśnienie teorii lotu, ustawienia przedstartowe, kończąc na nauce latania własnym helikopterem zdalnie sterowanym.

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i do rywalizacji miedzy innymi modelarzami.

mammuth, ej no co ty taki zacofany jesteś ? nie słyszałeś jeszcze o esah(eli) ?

:D może być problem z tasiemkami :P

 

Pozdrawiam

 

Aaaa zapomniałem że można jeszcze zrobić silnik turboodrzutowy i wyważyć wirnik na mikserze kuchennym a sterować to ruskim kalkulatorem.

o a to wydaje się być całkiem ciekawe. Sławek zrzucamy się i zarabiamy kokosy co ty na to ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć że ludziom proponuje się obracającą się brzytwę o średnicy blisko 1400mm twierdząc że to bezpieczne :shock: Dla mnie to szczyt debilizmu i skrajna nieodpowiedzialność.Obłęd.Co będzie następne? Reaktor atomowy?A może wyrzutnia pocisków Stinger?

 

Aaaa zapomniałem że można jeszcze zrobić silnik turboodrzutowy i wyważyć wirnik na mikserze kuchennym a sterować to ruskim kalkulatorem.

No cóż Panie Sławku, Kasa się liczy, ino kasa ... :devil: :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik jest z 46 numerem. 46x40 = 1840.

 

No tak. Full carbon KDS w zgrabnej alu walizeczce kosztuje 1650, że tak rzucę pierwszym z brzegu przykładem. RTF, z półki w sklepie u nas "nad Wisłą". Ale to elektryk, lansu takiego nie ma.

Nihil novi sub sole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy , przepraszam za nie wysłanie maski ale mam na głowie sprawy w sądzie o odszkodowanie itp, w tym tygodniu wyslę :oops:

:twisted: Ale wpierw miałeś coś przysłać na emaila :twisted:

Ja zawaliłem sprawę i wszystko biorę na swoją głowę (wszelakie koszty).

 

Wracając do heli za 4500 to chyba w tej cenie można kupić markowy sprzęt ?Przypuśćmy że Spectrum DX7 kosztuje z 1500 to na heli zostaje 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.