Skocz do zawartości

Radio Control Helicopter


Nergal

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra koszt to

4565,- - no nieźle

Dolicz czas modelarza. Składanie modelu przez jakieś 2 lata lub dłużej. A własny czas cenny jest. :wink: Zamiast latać i się cieszyć, będziesz miesiącami tkwił w oknie i wzdychał tęsknie, spragniony widoku listonosza. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znaczy coś takiego ?

Czołg PANTHER 1:16 R/C DYM ASG 6mm Heng Long RC

http://www.allegro.pl/item772149741_czolg_panther_1_16_r_c_dym_asg_6mm_heng_long_rc.html

tylko w częściach, rozbite na 55 zeszytów (dwutygodnik, zajmie 2 lata) za łączną kwotę 55x20 = 1100 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX7 = 320$.

 

Tak przeglądam tę stronę... i chyba wyśle jutro maila do wydawcy, czy zdają sobie sprawę z tego co robią. Długość głównego śmigła? Co to jest w ogóle?!?! Tak jest podane na stronie o tym cudzie. Czy u wydawcy w ogóle widział to ktoś kto ma o tym pojęcie? Jutro leci mail do nich z prośbą o wyjasnienie. Będę wredny, ale taki jestem z natury. A dlaczego?

 

Ano dlatego, że ostatnio u nas na lotnisku jednemu zdolnemu ( ci z lubelszczyzny chyba wiedzą o kogo chodzi ;) ) Uciekł helik. T-Rex siedemseta nitro konkretnie. Gość lata długo, lata... no powiedzmy że umie. Wyposażenie z najwyższej półki, 14MZ i takie tam, tylko że... no wlasnie, u niego zawsze coś się dzieje. Helik poleciał. I wylądował kilka km od lotniska, uderzając w dom. Doszczętnie rozwalił okno, na szczęście nie trafił w nikogo. A oni piszą że nie ponoszą odpowiedzialności?!?! To jest dla mnie kpina z normalnych ludzi. Wkleję tu, co im napisałem i co mi odpowiedzieli. Zapraszamy po przerwie, zostańcie z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w kwestii komentarza powiem tylko tyle, iż tak naprawdę oferta ta skierowana jest wg mnie do dzieci. Nie kupi tego nikt z osób chociaż z lekka zainteresowanych heli rc ( no chyba że z ciekawości - ale 115 razy czekać na przesyłkę z gratami - nic tylko gryźć paluchy lub się chlastać :mrgreen: ). Nasuwa się wobec tego wniosek, iż pisemko lub jak je zwał skierowane jest do....młodzieży tudzież bardziej dzieci.

Hmm tylko tam zamiast pseudo podróby Raptora powinna być "ala" Lama, wraz z symulatorem - gwarantuję że zważywszy na okres zimowy nakład rozszedł by się migiem - I WTEDY MIAŁO BY TO SENS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jednemu zdolnemu Uciekł helik. T-Rex siedemseta nitro konkretnie. Helik poleciał. I wylądował kilka km od lotniska, uderzając w dom. Doszczętnie rozwalił okno, na szczęście nie trafił w nikogo. ;)

mozna cos wiecej o tym zdarzeniu??

helki zwykle nie uciekają a jesli juz to czas lotu mierzony jest w sekundach ...

hmmm dlatego zaciekawil mnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helki zwykle nie uciekają a jesli juz to czas lotu mierzony jest w sekundach ...

Pozory mylą. Całkiem niedawno słyszałem o dwóch konkretnych ucieczkach od naocznego świadka, doświadczonego pilota RC heli zresztą. Szczegółów nie zapamiętałem, bo ja nie helikowy, a do tego jestem stary i mam słabą pamięć ;-) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

helki zwykle nie uciekają a jesli juz to czas lotu mierzony jest w sekundach ...

 

Uciekają , czytałem ostatnio prawdopodobnie jak dobrze pamietam był to T-rex 90'tka ,padło "acc" i helikopter na pełnym gazie zaczął kręcić wokół własnej osi, przeleciał dość daleko,helli znaleźli dopiero po 3 miesiacach! :o:o:D:D :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

helki zwykle nie uciekają a jesli juz to czas lotu mierzony jest w sekundach ...

 

Uciekają , czytałem ostatnio prawdopodobnie jak dobrze pamietam był to T-rex 90'tka ,padło "acc" i helikopter na pełnym gazie zaczął kręcić wokół własnej osi, przeleciał dość daleko,helli znaleźli dopiero po 3 miesiacach! :o:o:D:D :shock: :shock:

Niezupełnie - był to Raptor 90 i padło zasilanie. Również byłem w szoku. O ile jest ktoś zainteresowany szczegóły Tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zobaczyłem to ciarki mi przeszły, mam nadzieję że żaden dzieciak z tatuśkiem nie zrobi sobie krzywdy tym modelem (znaczy -nie ulotni tego helika) Ludziom wydaje się że heli to łatwizna , dajesz start helik sobie wisi dajesz do przodu helik leci. A naprawdę wygląda to tak ,wredne to cholernie, wymaga dobrej elektroniki, naukę latania trzeba przechodzić po kolei bo może to być naprawdę niebezpieczne .

 

Etap 1: zakup lamy z symulatorem (jak się znudzi, znaczy nauczymy się latać w pokoju, lądować na telewizorze to zmiana na coś z klasy 450 )

 

Etap 2: zakup dobrego radia, helika klasy 450 i co się okazuje my znowu nic nie potrafimy ale mamy wyobraźnie że to nie jest zabawka i może zrobić krzywdę ( trenujemy na symulatorze i latamy 450).

 

Etap 3: zakup helika spalinki (nie piszę czy dokładnie tym modelem bo każdy liczyć potrafi ja na pewno wybrał bym coś innego)

 

Latam modelami samolotów i helikopterami, latanie helikiem to całkiem inna bajka. W tym hobby trzeba wykazać się rozsądkiem i zadbać o bezpieczeństwo swoje i ludzi nas otaczających. Osobiście nie chciał bym być w pobliżu człowieka który uwierzy tej firmie i jakimś cudem uda mu się ulotnić ten model nie robiąc nikomu krzywdy. Miałem kiedyś rozbity samochód i model samolotu właśnie modelem helikoptera. Moja prośba zanim zdecydujesz się na tą ofertę poczytaj na forum co ludzie myślą i co piszą, polecam kontakt z kimś kto lata helikami, zobacz na żywo jak to wygląda.

Pozdrawiam

Gucio

się rozpisałem ale latanie jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zobaczyłem, to też mnie to trochę zdziwiło.

Ale w końcu reklama to jeszcze nie rekomendacja, a dzięki reklamom funkcjonujemy jako forum.

Jest już na forum odpowiedni temat, z którego wynika, że może warto przemysleć sprawę i niekoniecznie zamawiać na huuurrra.

Kto czyta forum wyciągnie wnioski i odpowiedzialnie sam zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EPHeli wątek o nowej kolekcji ma już 5 stron. Doganiają nas :devil:

E tam, oni są specjalistami w helikach, to nie ma się co dziwić. Nawet jak nas przegonią, to dramatu nie będzie.

Za to tematu o Spicie nie mają, a my mamy dwa porządne, w tym jeden na milion stron ;-) .

Summa summarum jesteśmy lepsi! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.