Skocz do zawartości

Radio Control Helicopter


Nergal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja kupiłem!! żartuję, też widziałem w empiku tą gazetkę, leżała obok jakiegoś innego "cacka" i sobie pomyślałem, niech no chłopaki zobacza z pfmrc to się napewno ktoś naskrobie o tym:) A tak przy okazji, może napisać do producenta, że jednak model powinien być sprzedawany osobą dorosłym? jak sobie Jaś kupi z kieszonkowego, to mama będzie zła jak mu odetnie paluszki, a tak to będzie zła na siebie i producenta. Tak sobie myślę głośno. Ciekaw jestem co będzie następne, auto było, samolot był, teraz heli, a galeon też był ino nie rc(chyba) teraz czas na ...? pomysły jakieś? dawać!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie Jaś kupi z kieszonkowego

to musiałby mieć bogatych rodziców i spore kieszonkowe, bo ktoś policzył że ten model bedzie kosztował ok. 6000PLN :devil:

Przeczytaj na drugiej stronie post Daniela on wyliczył jaki jest koszt tej kolekcji i nie pisz że ktoś wyliczył jak sam nie sprawdziłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny modelik z odmiany do :ass: , kupowałem kiedyś Monster tracka ,okazalo się ze jak dobrze pamietam po 5'tym numerze juz nigdzie nie można było dostać nowszych numerow, tylko przez zamowienie prenumerary ,ciekawe jak teraz to bedzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie Jaś kupi z kieszonkowego

to musiałby mieć bogatych rodziców i spore kieszonkowe, bo ktoś policzył że ten model bedzie kosztował ok. 6000PLN :devil:

obecnie to chyba nie problem, jak byłem w model fanie przyszedł właśnie taki JAŚ z mamusią i zapytał wskazując na rtf p51 mustang, nie pamiętam firmy, "to się skleja i lata"? popatrzyliśmy na siebie z Panem Darkiem, i on odpowiedział, że tak i szukał dalej listewki za 1,50 dla mnie;) a mamusia powiedziała, że w takim razie bierzemy i wybulili kupę kasy, nie pamiętam ile ale grubo ponad 700, po pewnym czasie wrócili, trafem też byłem w sklepie i tym razem tata Jasia mówi, że nie działa, i że ma być naprawione, okazało się, że jak mały wyrzucił z ręki model ten spadł w na krecią głowę i kaupt.

"mógł Pan powiedzieć, że się nie da latać" "nie pytała Pani czy to jest model dla początkującego"...

morał? w obecnym świecie rodzice uważają, że ich dzieci są genialne, a jak mają twardą gotówkę to nic się nie liczy.

Więc Jaś może kieszonkowe mieć w portfelu taty ile tylko chce...

Ciekaw jestem tylko co będzie gdy ten Jaś zacznie sam zarabiać, doprowadzi do upadłości firmę tatusia i zostanie z niczym.

cholera troche odszedłem od tematu, przepraszam.

Niesprawiedliwe jest życie, ja odkładam na części, czy modele po śmiesznych kwotach, staram się budować z części, które mam, a taki rodzic nie myśli nad tym czy warto inwestować.

jeszcze raz przepraszam za off topic.

wracając do helika, to niezły będzie ubaw czytać o jego budowie i ulotnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mógł Pan powiedzieć, że się nie da latać" "nie pytała Pani czy to jest model dla początkującego"...

To jest super podejscie...

Gdyby powiedzial na poczatku - to sprzedal by im jakiegos EG, a oni po kilku tygodniach/miesiacach wrocili by po p51 i pare innych klamotow, a tak pojda gdzie indziej.

Postawa godna gratulacji :wall:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny modelik z odmiany do :ass: , kupowałem kiedyś Monster tracka ,okazalo się ze jak dobrze pamietam po 5'tym numerze juz nigdzie nie można było dostać nowszych numerow, tylko przez zamowienie prenumerary ,ciekawe jak teraz to bedzie :>

Teraz będzie tak samo jak z każdą kolekcją. Ja prenumeruję spitfire ale na podstawie mojej prenumeraty powstaje równolegle 6 szt identycznych modeli. Oryginał służy jako szablon a modele budujemy ze swoich materiałów.

Z tym helikopterem niestety ale nie da się tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - po co robic takie coś z helikopterem, jeśli kit "450" można mieć za 50-60$.

Np. CopterX CX 450 Aluminium Edition V2 albo EXI Aluminum 450 Barebone Kit V2.

Radio i tak trzeba kupić, tak samo jak silnik, całą elektronikę i resztę drobiazgu.

Nawet kupując do niego o wiele lepszy niż "kolekcjowy" sprzęt - typu radio Spektrum DX6i i inne takie, łącza cena wyjdzie i tak na poziomie 1/3 (może 1/2) tej kolekcji, a jakościowo będzie o lata świetlne do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna będzie makieta w wersji 1:1 odrzutowca napędzana szczotkowym silnikiem odrzutowym z zasilaniem termojądrowym :) . Każdy atom promieniotwórczy w osobnej gazetce. gratis dołożą kombinezon lotniczy. wszystko sterowane oczywiście aparatura najnowszej generacji w paśmie nikomu nie znanym 27 MHz .

 

Alem się wyżył na wydawcy ( za co przepraszam ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blikes, napiszę powoli żeby było łatwiej przeczytać :)

 

W tej kolekcji radio to coś klasy HK 6k 2.4GHz za 30$ komplet.

Kupując do naszego "kita" CopterXa, EXI, HK450, ... (niepotrzebne skreślić) znacznie lepszy osprzęt niż załączony do kolekcji - tutaj przykładem lepszego osprzętu jest DX6i (MX-12, Futaba 8, JR 12X :wink: , whatever) - i tak poskładamy helika taniej niż tę kolekcję.

Przy sprzyjających wiatrach taniej można chyba nawet poskładać oryginalnego TRexa Nitro niż ten wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.